Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Stan Lee a Jack Kirby
První výskyt: Dark Avengers #8
Vlastník: X-Men, Atlanteas, Mutanti...
Týmy: X-Men,...
Lokace: ?

Sídlo X-Menů na planetě Asteroid M. Bylo vytvořeno X-Manem Cyclopsem, který toto místo stvořil po zůstatkách Asteroid M. Slouží to jako místo pro X-Meny, jako byl X-Mansion. Utopia (nebo Utopie) je často považována za né, ukrýt, ale za "mutantní národ", kde se jako na Genoshe, scházejí mutanti. Ale jako ne vždy, každý má svůj konec. Poprvé nastal, když technologie, které udržovali tento ostrov/dočasný domov při životě. Avšak při pozdějších dobách
byli technologie nestabilní, tudíž ostrov začal klesat do oceánu. Nicméně, byl nedávno v té době naverbován na ostrově Magneto, kterému se podařilo uzavřít svou smlouvu s Atlantským válečníkem Namorem, a díky němu se podařilo s pomocí Atlanťanů zachránit Utopii. Utopia také sloužila jako nový domov pro Atlanťany, kteří ztratili svůj domov Atlantis. To ale nebylo všechno, Utopia si zažila ještě jeden zážitek. Při období, kdy se vrátila Phoenix, byla Utopia dočasně přejmenována na "Pax Utopia". Při bitvě, kdy se utkali Avengers a X-Meni, byla Utopia totálně zničena.

Utopia je vlastně malý ostrůvek, s pěti věži na každé straně ostrova. Má mnoho základen, ale není to zrovna nejlepší místo na bezpečí.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one