Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Verze: Třídisková
Distribuce: Bontonfilm
Filmy: X-Men, X-Men 2, X-Men: Poslední Vzdor
Režie filmů: Bryan Singer, Brett Ratner
Formát: DVD
X-Men: "V nedaleké budoucnosti se rodí děti se speciálním X-faktorem, který jim dává zvláštní nadpřirozenou sílu- níčivý laserový pohled, schopnost přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Pro obyčejné lidi je těžké mutanty akceptovat, aniž by se jich báli. Profesor Xavier (Patrick Stewart), celosvětově uznávaný telepat - mutant,proto zřídí speciální školu a jeho záměrem je naučit mutanty zacházet se svými schopnostmi tak,aby se jich lidé něměli strach.Ne všichni mutanti jsou však ochotni přizpůsobit se,nebot' nevěří ,že by spolu mohli lidé a mitanti žít. Skupina X-Men ted' musí před těmito tvory lidstvo chránit, protože jejich šéf, podlý Magneto(Ian McKellen), má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly!"
X-Men 2: "Mezi lidmi a mutanty roste nenávist a nedůvěra. Jeden z X-Menů zaůtočí na prezidenta a generál William Stryker (Brian Cox)využije dlouho očekávané příležitosti a zahájí neúprosnou válku proti mutantům. Válku,která může mít jen jednoho vítěze. Xavier(Patrick Stewart), Wolverine(Hugh Jackman), Storm(Halle Berry) a další X-Meni se musí spojit se svým starým protivníkem Magneto(Ian McKellen),aby zabránili nelítosnému boji, který by mohl zničit každého na planetě. X-Men 2 v režii známého Bryana Singera
přichází s nejmodernějšími speciálními efekty, strhující akcí a překvapivým dějem. X-Men 2 uvádí vzrušení do eXtrému!"
X-Men: Poslední Vzdor:  "Nechte se strhnout působivou silou závěrečného velkolepého souboje série X-Men.Ve vzrusšujícím a napínavém dobrodružství se opět objevují již dobře známí mutanti - hrdinové i padouši, ke kterým se tentokrát přidávají úplně noví bojovníci včetně Angela,Beasta,Juggernauta a Colossuse! Po objevení kontroverzního léku mají mutanti na výběr, zda-li chtějí zachovat své nadpřirozené schopnosti nebo se jich vzdát a stát se tak "normálními" bytostmi. Navíc se mmírumilovný vůdce mutantů Charles Xavier(Patrick Stewart) dostává do sporu se svým militantním soupeřem Magnetem (Ian McKellen) a jejich konflikt stojí na začátku války,které se žádná předchozí nevyrovná. Čeká na vás pořádná dávka akce,úžasné speciální efekty a exkluzivní bonusy. X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR - to je přírodní síla,která s vámi zatočí!"
Pohled na obal(y)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one