Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men and the Wolverine: Adamantium Collection

Verze: Šestidisková
Distribuce: Bontonfilm
Filmy: X-Men, X-Men 2, X-Men: Poslední Vzdor, X-Men Origins: Wolverine, X-Men: První Třída, Wolverine
Režie filmů: Bryan Singer, Brett Ratner, Gavin Hood, Matthew Vaughn, James Mangold
Formát: Blu-Ray
X-Men: "V nedaleké budoucnosti se rodí děti se speciálním X-faktorem, který jim dává zvláštní nadpřirozenou sílu- níčivý laserový pohled, schopnost přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Pro obyčejné lidi je těžké mutanty akceptovat, aniž by se jich báli. Profesor Xavier (Patrick Stewart), celosvětově uznávaný telepat - mutant,proto zřídí speciální školu a jeho záměrem je naučit mutanty zacházet se svými schopnostmi tak,aby se jich lidé něměli strach. Ne všichni mutanti jsou však ochotni přizpůsobit se, nebot' nevěří, že by spolu mohli lidé a mitanti žít. Skupina X-Men ted' musí před těmito tvory lidstvo chránit, protože jejich šéf, podlý Magneto (Ian McKellen), má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly!"
X-Men 2: "Mezi lidmi a mutanty roste nenávist a nedůvěra. Jeden z X-Menů zaůtočí na prezidenta a generál William Stryker (Brian Cox)využije dlouho očekávané příležitosti a zahájí neúprosnou válku proti mutantům. Válku, která může mít jen jednoho vítěze. Xavier (Patrick Stewart), Wolverine (Hugh Jackman), Storm (Halle Berry) a další X-Meni se musí spojit se svým starým protivníkem Magneto
(Ian McKellen), aby zabránili nelítosnému boji, který by mohl zničit každého na planetě. X-Men 2 v režii známého Bryana Singera přichází s nejmodernějšími speciálními efekty, strhující akcí a překvapivým dějem. X-Men 2 uvádí vzrušení do eXtrému!"
X-Men: Poslední Vzdor: "Nechte se strhnout působivou silou závěrečného velkolepého souboje série X-Men.Ve vzrusšujícím a napínavém dobrodružství se opět objevují již dobře známí mutanti - hrdinové i padouši, ke kterým se tentokrát přidávají úplně noví bojovníci včetně Angela,Beasta,Juggernauta a Colossuse! Po objevení kontroverzního léku mají mutanti na výběr, zda-li chtějí zachovat své nadpřirozené schopnosti nebo se jich vzdát a stát se tak "normálními" bytostmi. Navíc se mmírumilovný vůdce mutantů Charles Xavier(Patrick Stewart) dostává do sporu se svým militantním soupeřem Magnetem (Ian McKellen) a jejich konflikt stojí na začátku války,které se žádná předchozí nevyrovná. Čeká na vás pořádná dávka akce,úžasné speciální efekty a exkluzivní bonusy. X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR - to je přírodní síla,která s vámi zatočí!"
X-Men Origins: Wolverine: "Superstar Hugh Jackman znovu přichází v roli Wolverina - a s ním pomsta! Vzrušující akční thriller se svými ostrými drápy zaměřuje na tajemný původ Logana/Wolverina: odkrývá jeho impozantní minulost plnou romantiky i násilí, jeho komplikovaný vztah s Victorem Creedem/Sabretoothem (Liev Schreiber) a zlověstný program Zbraň X, který rozpoutává jeho prvotní zuřivost. Wolverine se také střetává s legendárními novými mutanty včetně Deadpoola (Ryan Reynolds) a Gambita (Taylor Kitsch). Připravte se na temnější, brutálnější a velkolepější díl ságy X-Men, než jste kdy viděli!"
X-Men: První Třída: "Podívejte jak to všechno začlo. První kapitola ságy X-MEN přichází. Dřív, než světlo světa spatřili Professor X a Magneto, byli Charles Xavier a Erik Lehnsherr obyčejní mladíci, kteří teprve objevovali své jedinečné schopnosti. Než se mezi nimi rozpoutalo nepřátelství, byli nejlepšími přáteli. Právě oni shromáždili elitní tým mutantů a vytvořili X-Men, aby se pokusili odvrátit třetí světovou válku!"
Wolverine: "Hugh Jackman se vrací jako Wolverine, aby se postavil svému odvěkému prokletí v akcí nabitém souboii na život a na smrt, který ho zavádí do moderního Japonska. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých možností. Logan (Jackman) nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností ve velkolepém souboji, který ho navždy změní".
Pohled na obal(y)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one