Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Země: Spojené Státy                                                                         
Sezóny: 5                                                        
Žánr: Akční/Dobrodružný/Animovaný
Český název: X-Men: Animovaná Série
Kanál: JETIX (dříve Fox Kids)

No, začalo to dobře, a pokračuje to i dál. X-Menské seriály svou pověst alespoň vylepšili na dalších 80 %, protože tenhle ten seriál (sice pro děti) docela zabaví. Oddělí vám mysl od moderních a věcí, a ukážou vám staré vzpomínky, jak jste byli malí, a ještě se na tenhle seroš dívali. Povedený seriál, který nezklame, tedy když vynecháme kvalitu, jelikož ani v téhle době neznali HD (vysoká kvalita). Docela povedené, postavy nezklamou a příběhy jsou vskutku dobré. Setkáte se s klasičtějšími komiskovými postavami, než to bylo ve filmech či tak. Proto si asi udrželo 5 sérií.

V seriálu se objeví ti doposud nejznámější členové z X-Menů jako Wolverine, Storm, Cyclops, Rogue nebo Gambit. Rozhodně ale neuškodí. Avšak, mohlo to být o kapku lepší.
 
"Nože vystřelující přímo z ruky, ničivý laserový pohled, umění přesunovat předměty nebo ovládat počasí. To vše jsou schopnosti mutantů! Pro obyčejné lidi jsou ale tato stvoření hrozbou. Proto se pod vedením profesora Charlese učí, jak s lidmi vyjít a neublížit jim. Ne všichni mutanti jsou ale ochotni spolupracovat, neboť nevěří, že by mohli s lidmi žít v míru. Šéf zlých mutantů, podlý Magneto, má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly! Čas velké bitvy mutantů přichází!" (oficiální text distributora)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one