Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Země: USA
Sezóny: 1
Žánr: Akční/Dobrodružný
Český název: Wolverine and the X-Men
Kanál: ?

Další seriál, následující po X-Men: Evolution. A v čem tento seriál figuruje? Tým mutantů X-Men se rozpadl po záhadném zmizení Profesora Xaviera. Rok od té události se mutant Wolverine rozhodne dát tým dohromady, bránit ostatní mutanty před těmi zlými a obhajovat své místo mutantů mezi lidmi.

Jedná se o seriál, v němž se musejí naši mutanti znovu spojit, aby zabránili zničení světu, tzv. Days of Future Past. Wolverine musí proto dát partu dohromady, protože jeho mentor Profesor Xavier bez neznámých důvodů zmizel v explozi, též jako Jean Grey, v ní se totiž ale probudilo Phoenix, což je pro ní dost překvapující. No, každý si žil poklidný život (ohledně Wolverina), dokud nepřišla válka, a X-Meni se nemuseli zase spojit. Postupně se přidávají i ostatní členové týmu, př. Colossus, Angel, či Storm.

Tenhle seriál je podle kritiků velmi povedený a dosud "nejlepší" seriál o těchto marvelovských mutantech. Je to velmi povedený seriál, a není také náhodou to, že je to od tvůrců seriálu X-Men: Evolution. Je také ale škoda, že se to nedočkalo více sérií.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one