Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Země: Japonsko
Sezóny: 1
Žánr: Akční/Animovaný/Sci-fi
Český název: Wolverine
Kanál: Minimax/Animax

Takový spin-off k japonskému seriálu (Marvel Anime:) X-Men. Děj se nachází v Japonsku, kde Wolverine má před sebou mnoho nebezpečných nepřátel, kteří ho nenechají v klidu. Spousta brutality, akce, všechno co tomuhle hrdinovi nechybí. Starý dobrý Logan, známý jako Wolverine, se v New Yorku seznámí a zamiluje do Japonky jménem Mariko Yashida (snad víte o koho jde). Poté, jak dívka náhle zmizí, vydává se ji hledat do Japonska. Avšak, její otec Shingen Yashida, je šéfem organizace yakuza - Kuzury. Shingen chtěl, aby si jeho dcera vzala vlivnou osobu, čímž by posílil svou moc. Za tímto účelem byla přivedena proti své vůli zpět do Japonska. Logan, který objevil Mariko, je při pokusu osvobodit ji, otrávený a ztrácí velkou část svých regeneračních schopností (hm, neslyšeli jsme tohle už....). Nato je Shingen z Loganovy cesty pryč, a navíc mu pomáhá Yukio. V dalších cestách mu těží nepřátelé, jako jsou Omega Red, nebo se dočkáte i camea Cyclopse, či týpka ze S.H.I.E.L.D.u.  

Celé tohle zní zajímavě, ale nevypadá to tak. Po shlédnutí prvního dílu to vyznívá dost temně, a nudně, což je fakt pravda. Je to opravdu slabý příběh, stejně jako u Marvel Anime: X-Menů.

Marvelovské Anime je prostě jen shoda slabých příběhů a dalších věcí, které nechci vědět, protože by mě jen znudili. A chudák Wolverine patří mezi ně. Opravdu, opravdu slabý seriál. Zklamání.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one