Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Chris Claremont a Bob McLeod
Celé jméno: Rahne Sinclair
Kódové jméno: Wolfsbane
První výskyt: Marvel Graphic Novel #4: The New Mutants (1982)
Aliasy: Princess/Queen Rain of Gesham, Grimfang, Mutate #490
Týmy: X-Force, X-Factor Investigations, Paragons, Excalibur, X-Factor, New Mutants, Hellions, Xavier Institute
Schopnosti: Schopnost se transformovat do vlčí podoby, ve dvou verzích: jako vlčí humanoid, či jako celý kompletní vlk (vlčice)
Rahne Sinclair se narodila ve Skotsku, kde dr. Moira MacTaggertová objevila její schopnosti. Její mutace se projevila v pubertě.  Jednou v noci se proměnila do vlčí podoby a místní reverend Craig, věřil, že je posedlá ďáblem, ji chtěl nechat místními lidmi zlynčovat. Stříleli na Rahne a způsobili jí těžká zranění. Ve vlčí podobě doběhla k doktorce MacTaggertové, upadla a vrátila se do lidské podoby. Doktorka ji vzala pod svou ochranu. Byla poslána do Ameriky, školy Profesora Xaviera a stala se členem týmu New Mutants. Později se ukázalo, že reverend Craig byl je její biologický otec. Byla nejmladší z týmovky New Mutants, a i když byla plachá a emocionálně potlačovaná dívka, vytvořila si velmi silné přátelství s mutantkou Danielle Moonstar. Byla také zamilovaná do mutanta Cannoballa. Toho ale později nechala, a začala vztah s Cypherem (dalším superhrdinou), který ale byl zabit Anti-Matorem. Její život potom nebyl zdaleka lehký. Byla poslána do programu X-Tinction v Genoshe, kde byla psychicky vázaná na Havoka, bratra Cyclopse. Následně byla manipulována Shadow Kingem, což jí navedlo k spojení týmu X-Factor. O něco později bojovala s mutantkou Haven, a způsobila tak některé škody v Genoshe. Později se vrátila zpátky na Muir Island, (poté co poškodila majetky na Genosha) na základnu dr. MacTaggertové, a přidala se do Excaliberu. Tam si vyvinula velké pouto s mutanty Pietrem (Colosusem) a Kitty Prydeovou (Shadowcat). Rahne byla také družička na svatbě dvou superhrdinů, Captain Britaina a Meggan. Po rozpuštění Excaliberu, každý odešel vlastní cestou, avšak Rahne (spolu s jejím parťákem z týmu Warlockem) zůstali na ostrově, a snažili se přijít na lék na Legacy Virus. Rahne časem dospívala, bojovala také s Avengers když byli problémy v New Yorku, a nakonec, přišla její velká ztráta. Na Muir Island zaútočilo Bratrstvo, čímž má za následek, že dr. Moira MacTaggertová zemřela. Rahniny schopnosti byli navíc potlačeny, když byla zasáhnuta Mystique, a její zbraní, která patřila Forgovi (dalšímu členu X-Men). Po čase cestovala, a změnila si image. Strávila většinu času ve Spojených Státech na motocyklu jako Wolverine. (Znovu) Po čase jela do New Yorku, kde se střetla s protivníkem X-Menů, Avalanche, kterého při malé bitce porazila. (A znovu) Po dalším čase, se stala i asistentkou Jamieho Madroxe (známý jako Multiple
Man), který řídil X-Factor Investigations. Předčasem se jí i vrátila schopnosti, když jí je vrátil mutant Elixir, se kterým měla velmi velký vztah (jestli mě chápete....).  Ale teď se vrátíme zpátky k X-Factor Investigations,....v týmovce se setkala Rahne s její dávnou (bývalou) láskou Rictorem. Ten nakonec zemře v jejím náručí, a Rahne tak odchází z týmu. Poté se objeví v nově sestavené týmovce Cyclopse, X-Force. S touhle týmovkou jí to taky nešlo nejlíp, př. je, když se X-Force a X-Meni museli spojit, aby bojovali proti invazi Skrullům na San Francisco. Avšak zanedlouho, Rahne upadne do bezvědomí (to je už ae jiný příběh, který tak trochu souvisí s Asgardem...).

Po jejím upadnutí do bezvědomí, byla odvezena na Utopii. Tam bylo odhaleno dr. Nemesisem, že je Rahne (od teď znovu Wolfsbane) je těhotná. Její nenarozené dítě jí však zabíjí. Wolf´s Prince (otec) uzavřel poté dohodu s Asgardskou bohyní podsvětí Helou, aby vzkřísila zesnulého Elixira, za svou duši.

Elixir byl poté oživen, a díky jeho schopnostem, dokázal Wolfsbane vyléčit. Wolfsbane se poté i s dítětem vrací do týmovky Madroxe. Tam to ale pro ní není žádný sousto. Tam neprožívala jen samé bitky, ale i hádky, a boje se svými přátely a ochranu svého dítěte. Nakonec je tohle pro ni moc, a nakonec odchází z týmu, a chce žít normálnější život, i když víme, že normální nikdy nebude.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one