Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Vytvořil: Len Wein a Dave Cockrum
Celé jméno: Ororo Iqadi T'Challa (jinak Munroe)
Kódové jméno: Storm
První výskyt: Giant-Size X-Men #1 (1975)
Aliasy: The Weather Witch, Goddess, High Priestess, Mutate #20, Beautiful Windrider, Mistress of the Elements, Queen of Wakanda, Princess of N'Dare, Ororo Komos Wakandas, Le Reine Storm
Týmy: X-Men, F4, Lady Liberators, X-Treme X-Men, The Twelve, Hellfire Club, Morlocks, X-Treme Sanctions Executive
Schopnosti: Ovládání počasí (nejvíce používá blesky)

 
Partner: Black Panther
Ororo se narodila v Manhattanu, New Yorku, když bylo Ororo 6 měsíců, přestěhovali se její rodiče do Káhiry v Egyptě. O 5 let později, vojenské letadlo havarovalo během pumového ůtoku, a zabila rodiče Ororo. ororo byla vězněna v troskách své mrtvé matky,traumatický zážitek, který ji poznamenal klaustrofóbií. Sirotek Ororo vyrůstala sama, a stala se dovedným zlodějem.

Jedním z jejích obětí byl i Profesor Xavier, který jí zabránil v útěku(ukradla mu peněženku). Rozpoznal její jedinečnou mysl, a žádal další vyšetření,ale byl unesen Shadow Kingem. Po 12 narozeninách Ororo cítila že ji něco přitahuje do Afriky. Ororo cestovala, a později zjistila na Sahaře, že má moc nad počasím. Ororo se stala domorodná bohyně. 

Jean Grey a Colossus byli nejlepšími přáteli Ororo (nyní Storm). Patřila mezi studenty Profesora Xaviera, a později začala svou velkou moc ovládat. Stala se učitelkou a členkou týmu X-Men. Tam bojovala po boku s Wolverinem či Cyclopsem proti Bratrstvu. Kdysi patřila také k podzemním mutantům, kteří žijí v kanálech, přezdívaní Morlocksi, kterým kdysi i velela. Poté ale od toho odešla. Během toho, co žila v Xavierově škole, měl o ní milostný zájem mutant Forge.
 
O něco později se ale provdala za někoho jiného, byl jím členem Avengers, T´Challa alias Black Panther, se kterým žila v Africe, a s ním i vládla.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one