Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Chris Claremont a John Byrne
Celé jméno: Victor Creed
Kódové jméno: Sabretooth
První výskyt: Iron Fist #14 (1977)
Aliasy: Sabes, Der Schlächter, El Tigre, Graydon Creed Sr.
Týmy: X-Men, Brotherhood of Mutants, Team X, X-Factor, 
Schopnosti: Regenerace, drápy, tesáky, zvířecí smysly
I Wolverine potřebuje svého nepřítele..a tím je Sabretooth, který také sloužil Weapon X. Victor nenávidí svého bratra, také je to důvodem, proč Victor zabil Loganovu lásku Silver Fox, kterou brutálně znásilnil a také i zabil. Logan se tak rozzuřil, že se rozhodl svého nevlastního bratra zabít. 

Victor však bitvu s Loganem zvítězil. Překvapením bylo, že to Silver Fox přežila a odešla. Sabretooth se později vydal do Berlína v Německu. Tam se setkal s mutantkou Mystique.

Z nich se pak stali milenci, a později Mystique čekala dítě. Když dítě porodila pojmenoval ho Graydom Creedem, ale nebyl mutantem ale člověkem. Ze Sabretootha se později stal nájemným vrahem či násilníkem. Potom, když během svého působení v Hellfireu Clubu, se srazil s Wolverinem a kanadským týmem oddělení H. 

O několik měsíců později, dostal Sabretooth do kostí adamantium, a byl rovným protivníkem Logana. Stal se zněj velmi silným brutálníkem, a napůl psychopatem, a jeho vnitří já se stalo zvířetem. 

Sabretooth se potom přidal k Bratrstvu Mutantů.Sabretooth se přidával k mnoha týmů, a nakonec se střetl s Loganem, pří níž nepřežil, a byl popraven Loganem - Wolverinem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one