Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Arnold Drake, Don Heck, Werner Roth a Jim Steranko
Celé jméno: Lorna Dane
Kódové jméno: Polaris
První výskyt: X-Men #49 (1968)
Aliasy: M2, Magnetri, Malice, Magneto the Second, Pestilence
Týmy: X-Men, X-Factor, Horsemen of Apocalypse, Starjammers, The Twelve, Acolytes
Schopnosti: Ovládá magnetismus
Dcera Magneta, ale není úplně stejná jako on, jak si myslíte..všechno to začalo, když byla ještě malá. Její rodiče zemřeli (údajně) při letecké havárii. Starala se o ní Danes, která se prohlásila, že je její matka.

Lorna se narodila se zelenými vlasy, její vlasy byli jen vnější znamení svého genetického potenciálu magnetické síly. Ale to hlavní, Lorna se setkala s původními X-Meny, když byla ještě studentka. Ale Mesmero použil pysche-generátor, aby svolal všechny mutanty , takže Lorna byla nucena odjet do San Franciska. Setkal se sní Magneto, který jí řekl, že je její otec.

I přes tvrezní X-Menů, že je Magneto zlo, s ním Lorna zůstala. Později se Lorna (nyní Polaris) zamilovala do Havoka - Alexa Summerse. Polaris a Havok později byli v Novém Mexiku. Jejich vztah byl ale přerušen, když je napadli Marauders. 

Polaris byla posedlá Malicí, která jí řekla, aby napadla vůdce Marauders. Nakonec, byla oslabena její sestrou Zaladane, a vrátila se k X-Menům. Bohužel to nestihla, a unesla jí Zaladane, a potom byli na ostrově Savage Land. Řekla jí, že je její sestra. Lorna později prožívala spoustu akcí, a dramat, včetně po M-dnu, kde byl totální masakr.

Potom v doprovodu Alexe, se stala Lorna jedním z Jezdců Apocalypse. Byla posedlá temnoty, až nakonec jí zachránili X-Meni, hlavně jí pomohli Emma Frost a Beast, kteří byli schopni vyčistit její všechny nemoci a zvrátit vymývání mozků. Lorna opustila Mansion, a vyčistila si hlavu, ale zase jí napadli. Anti-Apocalypsem, v poušti, znovu jí zachránili X-Meni.

Nakonec, se Lorna rozhodla, že se znovu spojí s X-Meny, a při jedné misi, pomůže Profesorovi Xavierovi zastavit mutanta Vulcana, který chce zníčit říši Shi'ar.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one