Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Jim Calafiore
Celé jméno: Talia Josephine "T.J." Wagner
Kódové jméno: Nocture
První výskyt: X-Men: Millennial Visions (2000)
Aliasy: -------
Týmy:
New Excalibur,Brotherhood of Mutants, X-Men
Schopnosti: Ovládnutí cizího těla na 24 hodin (hostitel je pak dezorientovaný a zmatený), vrhání magických blesků
TJ. Wagner je dcera její dvou mutantů, Nightcrawlera a Scarlet Witch. Její matka (Wanda) i nadále sloužila Avengers, ale byla oddělená od Nightcrawlera, protože její rodiče byli schopni efektivně pokračovat v poslání společně, aniž by byla ohrožena jejich bezpečnost týmu. Nocturne tvrdě cvičila a nakonec se stala X-Manem. Zamilovala se do svého kolegu Jamesu Proudstarovi a měli bouřlivý vztah. TJ se  jednou v noci probudila a zjistila, že je pomatená čas od času. Tajemný Timebroker jí informoval, že kdyby se nepřipojila k vyhnanství její otec zemře u rukou Mystique během bitvy s Hellfirem Clubem. Nocturne brzy neměla ráda život a na smrt misí, ale užila si svůj nový tým. Začala padat v lásce se svým kolegou, T-Bird. Je ironií, že T-Bird byl John Proudstar, jiná realita staršího bratra jejího přítele. Vztah byl skalní, ale oba byli schopni to snést a zůstali spolu. Na světě, kde se exulantů drženi v zajetí Skrulls, Nocturne zjistila, že je těhotná. 

Nocturne to řekla T-Birdovi, a oba byli nadšeni. Bohužel, T-Bird obětoval svůj život na stejném světě který řídil Galactus. Nocturne doufala exulantů, John se ale dostal z jeho zranění, ale tým byl donucen opustit T-Birda. Nocturne nakonec přišla o dítě a strávila hodně času od svého spoluhráče i přes nabídky pomoci. Ve skutečnosti to převzal Warlock, Nocturne a její kolegové byli informováni Tallusem, že musí porazit Vi-Locks. Nocturne dobrovolně pilotovala letadla plná jaderných zbraní do Vi-Lock. 

Mimic ji uštknul a vzal její místo. Mimic přežil a jeho tým postoupil. Na misi v Marvel Universe, byli nuceni opustit exulanty. Exodus pozvala Nocture, aby se připojil k jeho novénmu Bratrstvu Mutantů,a ona přijala s cílem proniknout do jejich týmu. Nocturne pomáhala X-Menům porazit Bratrstvo. A nakonec, se s Juggernautem připojila ke Excalibur.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one