Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Len Wein a Dave Cockrum
Celé jméno: Kurt Wagner
Kódové jméno: Nightcrawler
První výskyt: Giant-Size X-Men #1 (1975)
Aliasy: Kurt Darkhölme, Gainsborough, Belasco, Herr Indigo, Nightstrutter
Týmy: X-Men, Vatican,Excalibur, X-Treme Sanctions, Archdiocese of New York
Schopnosti: Kurt se umí teleportovat, mizet ve stínu,je neuvěřitelně mrštný, nadaný akrobat. Umí také lézt po zdech a šermovat s meči
Kurt Wagner, známý též jako Nightcrawler. Jako narozené dítě ho matka (Mystique) musela odložit kvůli mutantskému zvratu, a nějaký čas ho pak našli lidé z cirkusu a ujali se ho. Vyrůstal v Bavorsku, jako součást rodinného cirkusu. Když dospěl, odešel z cirkusu. Díky tomu, co po čase pracoval v cirkuse, se stal nadaným akrobatem. Pochází také z Německa.

Má 3 velké prsty na rukou, a 2 prsty na nohou. Má také démonský ocas a démonskou tvář, kterou zdědil po svém otci Azazelovi má také modrou kůži, kterou zase zdědil po matce, Mystique. Kurt se narodil v roce 1975. 

Kurt je silně věřící, jednu dobu byl dokonce i knězem. Kurt také má dva nevlastní sourozence, nevlastní sestru Rogue, a nevlastního bratra Graydon Creeda. K X-Menům se přidal, protože věřil, že s nimi dokáže spravné a spravedlivé věci. Tam se spřátelil s několika mutanty, jako byli Storm, Jean Grey, Cyclops, a její nejlepší přítelkyní, Kitty Pryde alias Shadowcat. S ní potom odešel z týmu a přidali s k významného dalšími týmu, pojmenovaný Excalibur. Přitom ale bojoval i nadále několikrát po boku s X-Meny. Kurt si s matkou nikdy nerozumněli, a měl důvod (ten tady ale teď nebudu rozebírat). Se sestrou měl někdy spory, ale také ji měl velmi rád.

Později oženil s Kymri Wagnerovou (žena která se mu podobá), a s ní měl dvě děti, syna TJ Wagnera a dceru Cerisu Wagnerovou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one