Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Vytvořil: Stan Lee a Jack Kirby
Celé jméno: Cain Marko
Kódové jméno: Juggernaut
První výskyt: X-Men #12 (1965)
Aliasy: Kuurth: Breaker of Stone
Týmy: New Excalibur,X-Men, Brotherhood of Mutants,Exemplars, Exiles, The Worthy, Thunderbolts
Schopnosti: Velkou sílu, kterou získal od červeného drahokamu, kterou objevil ve válce v Korei. Má také helmu která je imunní vůči telepatii.

Partner: Black Tom Cassidy, Siryn
Cain, takzvaný Juggernaut se narodil v Berkley, v Californii, je nevlastním bratrem Charlese Xaviera, Cainův otec Kurt Marko si vzal Charlesovu matku, po smrti Charlesova otce Briana Xaviera. Kurt zanedbával Caina, což přivedlo Sheron k alkoholistmu. Cain nesnášel Charlese, a ještě víc, Cain byl ponížen, když se Charles dozvěděl Cainovo tajemství. To značně zesílilo Cainův odpor k Charlesovi.

Cain byl poslán do internátní školy, a později byl i v armádě. Cain byl v korejské válce, kde Charles a Cain narazili na chrám Cyttorak. Tam byl obrovský červený drahokam. Cain vzal drahokam,ale chrám se začal rozpadat. Charlesovi se podařilo útéct, avšak Cainovi ne. Cainovi však trvalo dlouho, než se prokopal ven. Cain sršel zlostí, a rozhodl se Xaviera potrestat. Cain si dal jméno Juggernaut. Juggernaut je protivný, zlomyslný,a ničeho se nebojí. Juggernaut bývá často mylně za mutanta. Jeho mystická síla protékajícím jeho tělem, nepotřebuje jíst či pít.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one