Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Fabian Nicieza a Rob Liefeld
Celé jméno: Theodore Winchester
Kódové jméno: Grizzly
První výskyt: X-Force #8 (1992)
Aliasy: ---------
Týmy: Six Pack, Weapon PRIME
Schopnosti: Regenerace, nadlidská síla, obratnost, výdrž, rychlost, odolnost
Theodore - Grizzly, byl jedním z členů týmu Wild Pack, kde byl i Cable. Theodore se podílel s Wild Pack, na nájezd na HYDRU (před 10 lety). Theodore bojoval taky s týmem Wild Pack na misi v Iránu, ale kvůli konfliktu se superhrdinlou Silver Sable, se skupina změnila a také jeho jméno - Six Pack.

Grizzly byl ještě v týmu, ale měl konfrontaci se Stryfem v Afghánistánu a v Uruguay. Ale během mise pro překupníka se zbraněma Tollivera se skupina rozpadla, a každý šel vlastní cestou včetně Grizzlyho. 

O několik let později, se Grizzly připojil ke Weapon PRIME, skupina dopadnout Cabela. Wapon PRIME napadla X-Force, ale Grizzly byl poražen mutantem Warphantem. Grizzyl opustil skupinu, a spojil se s Domino, v jejím hledání skupiny X-Force. Grizzly, Domino se pak setkali s bývalým členem Six Pack Hammerem, který se knim připojil.

Grizzyl, Domino, Hammer se setkali s proměnlivou mutantkou (a přítelkyní Deadpoola) Vanessou - Copycat. Později, Grizzyl opustil skupinu a žil klidný život (no až klidný ne). Stal se potom sériovým vrahem, jelikož byl pod kontrolou Genesis - syn Cabela.

Domino vyšetřovala jednu smrt, a potom bojovala s Grizzlym. Byla nucena ho zabít, ale slitovala se nad ním, a slíbila mu, že neřekne Cabelovi, o synovi akci ho zabít.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one