Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Scott Lobdell a Brandon Peterson
Celé jméno: Graydon Creed Jr.
Kódové jméno: Graydon Creed
První výskyt: Uncanny X-Men #299 
Aliasy: Tribuna
Týmy: Purifiers, Upstarts, Friends of Humanity
Schopnosti: Žádné
Syn Sabretootha, Graydon Creed, který nní mutantem. Jeho příběh ale začíná, když ho porodila Mystique, dozvěděli se, že není mutantem, ale normálním člověkem. Opustili ho. Graydon vyrůstal v sirotčinci, nevěděl, kdo byli jeho skuteční rodiče.

Když dospíval, založil skupinu pod jménem Friends of Humanity, kteří jsou proti mutantům. Graydon přistoupil také ke skupině Upstarts, skupina bohatlivců, jednotlivců, kteří měli jediný cíl, a to zabíjení mutantů. Tam měl přezdívku Tribune.

Graydon nesnášel mutanty natolik, že měl hystreický strach z mutantů v široké veřejnosti. Později v předvečer voleb, byl Graydon zabit. O několik let později, se ukázalo, že budoucí verze Mystique vystřelila (co přísahala Graydonovi), že zníčí Friends of Humanity.

A nakonec, tým Purifiers, vykopala tělo Graydona Creeda, a odvezli ho na jejich základnu, kde byl oživen mutantem Bastionem (pomocí techno-organickým virem). 

Nakonec, se stal Graydon prezidentem Spojenýh Států, když Mr. Fantastic zmizel. Graydon také obnovil SHIELD, a podporoval generála Nicka Furyho v jeho misech. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one