Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Roy Thomas a Jack Kirby
Celé jméno: ----------
Kódové jméno: Garokk
První výskyt: Astonishing Tales #2 (1970)
Aliasy: Lazarus, Terminus, The Petrifield Man
Týmy: -----------
Schopnosti: Nesmrtelnost, telepatie, vytrvalost, odolonost, nadlidská síla

Partner: Magneto, Zaladane
Mladý námořník, pocházející z Brtánie, našel jednu zemi pod jménem Savage Land. Lidé tam uctívali boha Slunce Garokka. Námořník (který měl žízeň), našel sohu boha Garokka, a uviděl u něj vodu. Napil se z ní, ale to neměl rozhodně udělat.

Lidé ho zahnali, námořník utekl a vrátil se do své rodné zemi Británii. Zjistil ale, že po vypití vody, se stal nesmrtelným. V průběhu doby, se z něj stal kamenný muž, jako byl bůh Garokk.

Potom se námořník vrtil do Savage Land, kde Zaladane, vedla válku,. Námořník, nyní jako Garokk, se setkal s mladým bojovníkem Ka-Zarem, který mu vyprávěl svůj příběh, cestoval s ním po Savage Landu. 

Garokk zastavil Zaladane, nicméně, Garokk později kompletně zešílel. Mezi Garokkem a Ka-Zarem se stali nepřátelé, a chtěl zníčit veškerý život na Zemi. V tom mu zabránil Ka-Zar. Zaladane nakonec navrátila Garokkovi smrtelnost, a Garokk na to krátce zemřel.

Později, byl garokk oživen, ale byl převtělen do těla Kirkse Marstona. Kirk zkamenněl jako původní Garokk. No, a znovu Garokk bojoval s Ka-zarem, a několikrát se střetl s X-Meny.

Garokk nakonec bojuje s Ka-Zarem, ale Ka-Zar ho porazí.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one