Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Chris Claremont a Jim Lee
Celé jméno: Remy Etienne LeBeau
Kódové jméno: Gambit
První výskyt: Uncanny X-Men #266 (1990)
Aliasy: Le Diable Blanc,Robert Lord, Death,Ragin'Cajun,Remy Picard,
New Sun
Týmy: X-Men, Marauders, Horsemen of Apocalypse, XSE, LeBeau
Clan, Thieves' Guild, Crimson Pirates
Schopnosti: Gambit dokáže nabít jakýkoliv libovolný anorgatický 
předmět a způsobit tak jeho explozi. K bojování používá nejvíce hrací karty a svou adamantiovou hůlku
Remy Etienne LeBeau, známý jako Gambit, který byl narozen v New Orleans. Vyrostl v Cehu Zlodějů, který z něj vychoval šikovného kapsáře a zloděje. Když dospěl, po neshodě mezi Cehem Zlodějů a nepřátelským Cehem vrahů byl nucen z města uprchnout. Remy cestoval po Americe a nabízel své služby tomu, kdo nejvíc zaplatí. 

Nakonec skončil v žoldu mutantského vědce Mr. Sinistera. Sinister Gambita najal, aby zavedl tým vojáků do zunelů pod New Yorkem. Gambit ovšem netušil, že jejich skutečným posláním bylo vyhladit mutanty Morlocky, kteří tam žili Pokusil se masakru  zabránit, ale neúspěšně. Stravován pocitem viny,oslovil později X-Meny,jestli se k nim může přidat. Gambit ale nepatřil do týmu X-Men a týmu Horsemen of Apocalypse, patřil i do dalších týmů. 

Gambit si ovšem v minulosti vzal ženu Bellu Donnu Boudreaux, dcera Assasina. Remyho ale napadl Bellin bratr Julien. V duelu Remy zabil Juliena, a vztah mezi Remym a Bellou skončil. Později se ale Gambit zamiloval do mladé dívce mutantce Rogue(Anna Marie), který si později vzal a s ní měl dvě děti Oliviera Raven a Beccu LeBau.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one