Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Chris Claremont a John Byrne
Celé jméno: Emma Grace Frost
Kódové jméno: Emma Frost
První výskyt: Uncanny X-Men #129 (1980)
Aliasy: The White Queen, The Black Queen
Týmy: X-Men, The Cabal, Xavier Institute, Hellfire Club, Hellions,
Dark X-Men, Generation X
Schopnosti: Dokáže se transformovat do diamantové podoby, ve
které je nezničitelná,má i schopnost telepatie
Emma Frost (dříve známá jako White Queen), se narodila v Bostonu v USA v bohaté rodině. Byla druhá ze tří dcer, a jednoho bratra, který se jmenoval Christian Frost. Narodila se schopností změnit svou kůži na diamantovou podobu, a číst lidem myšlenky. Mohla mít normální dětství, ale její otec byl velmi krutý, nemilosrdný a chladný. Takhle skončila i ona. Ve škole škádlila studenty, a kvůli tomu měla neustálé problémy. 
 
Časem jí ale podivně bolela hlava, poprvé se tak objevily její schopnosti: slyšela myšlenky spolužáků, došlo jí tak, že má schopnosti telepatie. Tohohle ihned využila například při školních testech, aby využila myšlenky spolužáků a vyždímala z nich správné odpovědi. Později se stala vychovatelkou studentů na škole, a její podporovací učitel Ian Kendall, jí nabídl, jestli nechce učit. Emma odmítla. 
 
Emma nakonec zjistila, že je do ní Ian zamilovaný. Pak ale přišla temná tajemství. Její sestra Adrienna, dělala tajně modeling a při její práci, nafotografovala, jak jejich otec, má milenku. No a s Ianem to taky nedopadlo dobře. Emma to nemohla snést a tak odešla a začala nový život. Nezačala však dobře. Přidala se ke skupině Hellfire Club, kde se také stala jejich vůdkyní pod přezdívkou Bílá královna. Byla nesmírně chladná a krutá. Své činy však odstranila, když se přidala ke Xavierově škole, kde se stala učitelkou. Stala se taky členkou skupiny Generation X, kterou vedla s X-Manem, Bansheem. Ta se ale později rozpadla. 
 
Netrvalo dlouho a znovu se dala ke zločinu. Přidávala se k mnoha zločineckým skupinám jako byli: Temní X-Meni, Messiah Complex nebo Sisterhood of Mutants. Emma se ale nakonec rozhodla, že se raději přidá k dobru, a vrací se k X-Menům.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one