Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Vytvořil: Nunzio DeFilippis, Christina Weir, Keron Grant
Celé jméno: Joshua "Josh" Foley
Kódové jméno: Elixir
První výskyt: New Mutants vol. 2 #5 
Aliasy: Žádné
Týmy: New Mutants training squad, New X-Men, Reavers, Xavier Institute, X-Force, X-Men-In-Training
Schopnosti: Mutant se schopností biologické manipulace
Elixir se nejprve objeví v týmu Reavers, anti-skupina vedená Donaldem Piercem. Když Celebro, najde Joshe, pošle za ním mutantky Karmu a Danielle Moonstar. Reavers nenechají ale Joshe odejít, a tak začne souboj s X-Meny, při níž je Josh velmi zraněn. Naštěstí ho vyléčí mutantka Laurie Collins tzv. Wallflower. 

Když se setká ve škole Xaviera s dalšími mutanty, připojí se k nim. Později, přijde do školy jedna mutantka, zvaná Wolfbane, neboli Rahne Sinclair. A do ní se zamiluje, a má s ní tajný románek. Všechno to však směřuje do dramatické události: Dům M. 

Nejstrašnější věc, při níž Josh zabije Williama Strykera. Josh se velice změní. Elixir získá zvířecí pokročilé znalosti v lidské biologii od Stepford Cuckoos, dostane se do bitvy s Hulkem, Elixir z toho úplně vyšiluje. 

Až se pak přidá do týmu X-Force, drsný, krvelačný tým. Tým, kde si může připadat, jako zrůda. Později, zjistí že je Rahne (Wolfbane) těhotná. A po další bitce, si uvědomuje, že nepatř do tohoto světa. Opustí tedy tým, a cituje ,,že má potíže se svou temnou černou podobou". Žije na planetě Nechrosa.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one