Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Fabian Nicieza a Rob Liefeld
Celé jméno: Wade Winston Wilson
Kódové jméno: Deadpool
První výskyt: New Mutants #98 (1991)
Aliasy: Merc with a Mouth,Jack, Wade T. Wilson,Mithras,Thom Cruz, Johnny Silvini, Hulkpool, Wildcard
Týmy: X-Force, Agency X, Deadpool Corps, Weapon X, Frightful Four, Landau, Luckman,and Lake, Maggia, Heroes for Hire,Six Pack, X-Men
Schopnosti: Léčivý faktor, teleportace, zbraně a dva ostré meče, přežije i s useklou hlavou
Wade - Deadpool, je antihrdina a žoldák. Wade se narodil armádnímu generálovi a nemocné matce. Po smrti své matky, se začal otec opíjet a následně si začal zlost vybíjet na mladém Wadeovi, což z něj udělalo mladého devikventa. 

V 17 letech byl Wadeův otec zabit v baru. Mladý Wade odešel ze střední, a narukoval na USASF(Unit States Army Special Forces), ze které byl brzo vyhozen, a stal se z něj okamžitej žoldák. Wade umíral na rakovinu,kterou zdědil po své matce,program Weapon X, mu nabídla pomoc.

 Dali mu schopnost léčivého faktoru, čímž nemohl zemřít. Wadeův léčivý faktor byl velice silný. Wade se později přejmenoval na jméno které dodnes používáme- Deadpoola. 

Deadpool je tím nejnebezpečnějším mužem celého světa ze všech dimenzí, patří ale mezi snadno zmanipulované osoby. Jeho léčivý faktor ho udržuje přes 1000 let. Deadpool ale může být neuvěřitelně ukecaný a otravný (díky němuž je tak oblíbený).

Bohužel vinou experimentu, je ovšem nucen nosit masku, neboť jeho tvář je znetvořená, protože regenerace u něj zastavila přirozené rozpadání buněk, což také Deadpoolovi způsobilo zešílení a jeho oblíbenosti. Bez Deadpoola bychom neměli komiksového šílence, co manipuluje (když není sám manipulován) s čímkoliv co se dá. Bojuje se svými já, zabil Marvel Universe a mnoho dalších. Jeho příběh/původ sice zní trochu dramaticky, a smutně, ale věřte mi, že po čase, co si přečtete jeho komiksy, se to změní. No jo. Deadpool je sám o sobě klaunem, co rád dělá blbosti a rád dělá vtipné kousky. Není ale sám, bojoval po boku X-Menů, Wolverina, nebo dokonce i Cablea, se kterým dokonce vystupoval i v komiksu Cable & Deadpool. V podstatě je Cable Deadpoolův přítel a parťák.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one