Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Vytvořil: Fabian Nicieza, Joe Madureira
Celé jméno: Jacob "Jake" Gavin jr.
Kódové jméno: Courier
První výskyt: Deadpool: The Circle Chase (1993)
Aliasy: Jacqueline "Jakie" Galvin Jr.
Týmy: Žádné
Schopnosti: Umí kontrolovat a „mluvit“ s jakoukoliv buňkou ve svém těle. Díky tomu má regenerační faktor (může mu dorůst i useknutá část těla). Nebo na dálku zničit svou DNA. Má i schopnost proměny, ale daleko pomalejší než ostatní, jako třeba Mystique nebo Morph.

Partner: Gambit
Pracoval kdysi s Gambitem, když ho posílal do zlodějských úkolech. Jake rád nechá ostatní přemýšlet za sebe a někdy je popisovaný jako „kňoural“. Tato postava je úzce spjata s Mr. Sinisterem. Při misi, ve které měl Gambit od Sinistra získat informace o X-Menech, byl Courier donucen dát mu svou DNA, kterou pak byl Sinister schopen vnést i do svých buněk a získal schopnost proměny.

Po pár neúspěších v dalších misích posílá Gambita, aby ukradl spisy od Dr. Moiry MacTaggert, přítelkyně Charlese Xaviera, přímo pod nosem Storm.

Při jejich další společné misi cestovali zpátky v čase do 19. století, pomocí Princezny okamžiku (Momentary Princess), aby zachránili Thief Guild od zlé Candry. Courier se musel dostat do společnosti Dr. Nathana Milburyho pomocí proměny v ženu.

Dr. Milbury není nikdo jiný než slavný Mr. Sinister a tak dlouho netrvalo, než léčku prokoukl a po sérii pokusů uvěznil Jaka navždy v ženském těle, kde se nakonec pojmenoval jako Jacqueline Galvin Jr. .
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one