Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vytvořil: Todd DeZago a Scott Clark
Celé jméno: Nill Styger
Kódové jméno: Abyss
První výskyt: Cable #40 (1997)
Aliasy: -------
Týmy:
X-Cell, X-Corps
Schopnosti: Dimensionální transportace, empatie
Velký šílenec s vlasy jak kdyby ho zasáhl elektrický výboj a natahovacým tělem....hm ne, to není Mr. Fantastic, seznamte se s Abyssem (jeden z dětí démona Azazela, otcem Kurta Wagnera / Nightcrawlera). Byl jeden z mnoha mutantů, kteří věděli o velmi nebezpečném virusu, který zabíjel mutanty. Byl najat Profesorem Xavierem, aby virus prozkoumal, což také udělal. Vytvořil lék na virus, a vydal ho.

Poté se ale objevil v Berlíně, kde bojoval s Pitchem. Oba byli ale zajati týmovkou X-Corps, kterému velel bývalý člen X-Menů, Banshee. Ve vazbě se Abyss stal svědkem vraždy japonského mutanta Sunspyre, kterou způsobili členové týmu. Nakonec se však ukázalo, že za tím vším stojí šmejdka jménem Mystique.

Zraněný Banshee osvobodil Abysse z vězení, což mu dalo příležitost, využít své schopnosti a uzavřít Mystique do svého portálu ve svém těle. O mnoho později, Abyss cestoval na ostrov jménem "Isla des Demonas" (ti co umíte německy si to můžete přeložit sami), kde se setkal s jeho nevlastním bratrem, Nightcrawlerem. Poté dorazili i X-Meni, aby svého přítele zachránili, při tom, byl ale otevřen portál, na domovský svět jeho (jejich) otce Azazela.

Portál se zhroutil, což zapřínilo, že se Mystique dostala z těla Abysse ven. Dále už o Abyssovi slyšíme na "Dni M", kde se zjistilo, že po tomto dni, ztratil své schopnosti, a stal se obyčejným člověkem.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one