Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Administrátor/správce: Davides (dříve známý jako ManOfPhoenix/Phoenix-D)
Založeno: 2010
Na základě: X-Men komiks
Oblíbená mužská postava: Wolverine
Oblíbená ženská postava: Laura Kinney/X-23
Oficiální CSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/429124-manofphoenix/
YouTube: https://www.youtube.com/user/DavidesCZ
- Články autorů
Partneři stránky
xcz_2012.jpg

X-MenWeb si přidá jakékoliv stránky, co mají společného s komiksem. Nebere však v úvahy hororové stránky, literální a další věci. Pokud chcete partnerství se stránkou, pište svým jménem nebo jménem vaší stránky na Facebooku, na Facebookovou stránku X-Men CZ.


Začalo to v roce 2010, někdy mezi měsíci duben až květen, vytvořil sem fanouškovskou stránku o X-Menech, která byla v ,,beta verzi". Stránka měla modrý vzhled, a nebyla teda moc, jak bych to teda řekl, "profesionální". Určitě byli však už informace o filmech, postavách a další, a na každém panelu stránky byli filmové nebo komiksové fotky X-Menů (a tak to šlo dál, až toho bylo moc). Nakonec sem si prohlížel jiné webové stránky ohledně komiksových skupin ze světa Marvelu, a řekl jsem si ,,moje stránka rozhodně potřebuje předělat". 

 
Docházíme se tedy až k roku 2011, kde sem kompletně předělal rubriky a dodělal potřebné informace. O pár dní později jsem změnil vzhled z modré na temně šedou, kterou udržuji do dneška. Později sem vylepšil stránku, a pak další den dodělal zbytek. Už mi pak zbylo jediné: udělat logo pro stránku, které předtím tahle webovka neměla. No a jak sami vidíte, už není co dodat.

Jenom pro první návštěvníky: Asi si myslíte, že tato stránka nestojí za nic, a že stojí za houby, ale, kdybyste tuto webovou str. jak bych to řekl, "lépe poznali" určitě by se vám zalíbila. Prosím, nespamujte, či mi neposílejte žádné viry. Svoje názory na stránku napište do ChatBoardu vlevo v sloupci. 
Redaktoři
Ami

Oblíbená mužská postava: Gambit, Nightcrawler
Oblíbená ženská postava: Mystique, Rogue
Přijata: 22. 3. 2014

Články autora

Motto: ,,Jestliže neporazíme sebe, budeme poraženi sebou"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one