Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse


Vydavatelství: Activision

Hlavní developer: Raven Software

Žánr: Akce/Dobrodružný/Sci-fi/Komiksový

Engine: Vicarious Visions Alchemy

Multiplayer: Ano

Hráči v příběhu hry: 4
Platformy: PC, GameCube, PlayStation 2, N-Gace, Xbox, PlayStation Portable

,,V legendární bitvě na ulicích New Yorku dokázali Profesor Xavier a jeho X-Meni porážkou Magneta a jeho armády Sentinelů obnovit rovnováhu světa a po tomhle úspěchu se vrátili do Institutu odpočívat. Magneto byl ze hry a X-Meni mohli konečně na chvíli vydechnout.
 
"Xavierova mysl ale byla stále neklidná. Během rutinního skenu Cerebro zachytilo podivnou aktivitu ve vzdálené oblasti Egypta. Sám se tam ale vypravit nemůže, protože musí přednášet na Mezinárodní konferenci o mutantské otázce. Místo toho tak dá dohromady X-Menský tým, aby se pustil do vyšetřování.
"A jak Cyclops vede svůj tým skrz horko a písečné bouře egyptské pouště,z astihne ho zpráva od Beasta: 'Okamžitě se vraťte do Institutu! Xavier a Polaris zmizeli!' 
 
"Během doby, kterou X-Jetu trvá cesta přes Atlantik, už mají média novou zprávu dne. Zprávy ze všech koutů světa informují masy o sérii nečekaných událostí. Nejdřív nemilosrdný útok na Mezinárodní konferenci o mutantské otázce, pak monumentální letecká bitva na jižní polokouli nad oblastí známou jako Mrtvá Zóna. I s postupem času jsou detaily stále nejasné, ale jedna věc jasná je ve všech zprávách - Profesor X a Polaris byli uneseni."
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one