Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

Marvel: Avengers Alliance


Vydavatelství: Facebook
Hlavní developer: Playdom
Žánr: Akce

Engine: ---
Multiplayer: Ne

Hráči v příběhu hry: 3
Platformy: PC, Mobile
„Na trh jsme uvedli Marvel: Avengers Aliance pro Facebook a ten je jen špičkou ledovce. Toto je první titul, vycházející ze značky Avengers, o který jsme usilovali. Máme povolení na ne jednu, ale více her, podporujících dotykové hraní. Svět Avengers je obrovský. Větší, než pojme jedna hra a tak plánujeme další, aby si zákazníci mohli s Avengers užívat bez ohledu na to, jaký herní styl či platformu preferují."
Něco málo o hře:
Facebooková hra Marvel: Avengers Alliance, se především věnuje tomuhle světoznámému týmu, a tajné organizace S.H.I.E.L.D. I když, nejenom se tam objevují hrdinové z Avengers, také tam patří i X-Meni. Z tohohle týmu, můžete ale pouze hrát několik hrdinů - jako je Cyclops, Wolverine, Jean Grey, Nightcrawler, Emma Frost (jenom ve speciálních operacích) a Scarlett Witch. 
 
Tahle hra, je velice populární, mnoho lidí, hraje tuhle hru, a každý hráč může dosahovat nejvyšších levelů (podobě jako u her X-Men Legends nebo X-Men Legends 2). Někdy se za čas vyskytnou i ,,speciální operace", díky němuž můžou hráči získat nějakého speciálního hrdinu, ale musejí provést určenou misi, a to trvá 3 týdny nebo víc.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one