Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Poslední Vzdor

Originální název: X-Men: The Last Stand
Režie: Brett Ratner
Hudba: John Powell
Scénář: Simon Kinberg, Zak Penn
Rok: 2006
Žánr: Akční/Sci-fi/Thriller

Česká premiéra: 25.5. 2006
USA premiéra: 11.12. 2006

Text distributora: ,,Když jsi mutantem, máš jen dvě možnosti, co s tím dělat. Skrývat to, či se držet v ústraní. Dnešek je den, kdy se to ale změnilo a světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Bohužel odvrhnout nechtěný a často proklínaný dar a stát se opět člověkem není tak jednoduché, jak na první pohled vypadá. A zloduch Magneto (Ian McKellen) na vyléčení určitě nepomýšlí. Z předchozích dílů nám dobře známá skupina mutantů pod vedením profesora Charlese Xaviera (Patrick Stewart) je nyní posílena o dva nové bojovníky Šelmu (Kelsey Grammer) a Anděla (Ben Foster) a budou to vážně potřebovat. X-Meni musí rozpoutat nejstrašlivější válku jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní. "

,,Whose side will you stand on?"

(Na čí straně budeš?)

jpg.png
jpg.png
jpg2.png
jpg3.png


X-Men: Poslední Vzdor je již třetí film z trilogie/ságy X-Men. Film tentokrát převzal Brett Ratner, původní režisér Bryan Singer, který plánoval režírovat film, přestoupil však na DC Comics film, Superman se vrací. Třetí díl vás provede novýma mutantama, včetně Juggernauta, Colossuse, Beasta, Angela, Kid Omegy, Callisto, atd. Na scénu se vrací i Jean Grey, nyní známa ve filmu jako Dark Phoenix. 
Zajímavosti (přidány 8. prosince 2013):
Produkci opustil Bryan Singer (který natočil první dva díly) i s většinou štábu, protože dostal velkou výzvu – dlouhé roky odkládaný film Superman se vrací. Toho, mimochodem, měl původně natáčet Brett Ratner. Singer chtěl třetí X-Meny natočit hned po dokončení Supermana, ale studio se rozhodlo pokračovat bez něj. Ratner měl též natáčet X-Meny od začátku, ale job nakonec získal Singer. (Zdroj: CSFD)
Halle Berry původně nechtěla potřetí ztvárnit postavu Storm, pokud jí v příběhu neposkytnou dostatek prostoru. (Zdroj: CSFD)
Film měl po jistou dobu režírovat Matthew Vaughn, ale 9 týdnů před začátkem natáčení si to rozmyslel, protože by to znamenalo roční odloučení od rodiny.  (Zdroj: CSFD)
Ellen Page původně odmítla roli Kitty Pryde. Přesvědčil ji až režisér Brett Ratner. (Zdroj: CSFD)
Uvažovalo sa, že do príbehu zakomponujú Sigourney Weaver, ktorá by stvárnila postavu Emmy Frost a Keanu Reevesa ako Gambita. (Zdroj: CSFD)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one