Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Vydavatel: Varése Sarabande
Skladatel: Harry Gregson-Williams
Vydáno:
Počet soundtracků: 14 
Celkový čas: 45:23
Nejlepší skladba: "....I´ll Find My Own Way

I film X-Men Origins: Wolverine potřebuje skvělou hudbu. Hudba k tomuto filmu není ale taková X-Menská, ale taková drsnější než byste čekali. Řekl bych, že hudba k filmu je dost hustá jako hudba ve filmu X-Men: První Třída. Skvělý skladatel Harry Gregson-Williams vytvořil cool hudby jako ve fantasy filmu Letopisy Narnie. Poslední skladba "....I'll Find My Own Way dává filu opravdu šmrnc.
 
Ale "I´ll Find My Own Way" není jediná skvělá skladba. Ano, sice podle mě patří mezi ty nejlepší, krom toho ale na tohle místo patří i skladba "Kayla", která působí tak nějak, dramaticky a zároveň úžasně. Ano je to tak. Některým může začátek nudit, ale když si počkáte (a neusnete) tak s tím splynete. Ale tenhle film není o dramaťáku, je o Wolverinovi. Proto se tu nachází víc akčních skladeb než takových, jako jsme slyšeli u X-Men či X2. "Wade Goes
To Work" působí rychle, svižně, a zároveň to působí dobře. Ostatní skladby mě tak moc neoslnili, dosud nejlepší z filmu, je "....I´ll Find My Own Way", která se perfektně hodí do filmu. Tedy alespoň do toho originu Wolverina.
Seznam skladeb
01           Logan Through Time
02           Special Privileges
03           Lagos, Nigeria
04           Wade Goes To Work
05           Kayla
06           Victor Visits
07           Adamantium
08           Agent Zero Comes For Logan
09           Logan Meets Gambit
10           To the Island
11           Deadpool
12           The Towers Collapse
13           Memories Lost
14           "....I'll Find My Own Way
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one