Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men Origins: Magneto

--------- 2011
Bryan Singer (režisér X-Men a X2) a Lauren Schuler Donner řekli, že se film opravdu neuskuteční, jelikož film X-Men: První Třída vlastně nahrazuje celý plánovaný film Magneto. Když bylo oznámeno od Vaughna, že jeho nový film X-Men: První Třída bude, film Magneto byl zrušen, a žádný plánovaný spin-off není.

-------- 2009
Producentka Lauren Schuler Donner řekla, že film se neuskuteční. Bez hlavního herce Iana se film nemůže odehrávat. 

Duben 2008
Ve filmu se měl objevit i mladší Hank McCoy (Beast). 

Prosinec 2008
Režisér David Goyer řekl, že po skončení filmu Gavina Hooda, X-Men Origins: Wolverine, začne se natáčet Magneto. K filmu bylo uvedeno, že se bude odehrávat v roce 1962. Bohužel, herec Ian McKellen odešel z filmu, kvůli jeho věku, takže neměli hlavní postavu.

Duben 2007
V roce 2007 byl najat David S. Goyer, scénárista známých filmů jako jsou sága Blade, Batman Začíná, a nebo Temný rytíř. Byl najat producenty, aby režíroval připravovaný film. Scénárista Turner řekl o filmu, že by se to mělo odehrávat v letech 1939-1955, kde by přežíval Magneto v Osvětimi, kde se později setká s Xavierem, při osvobozování vojenského tábora. Magneto by se za ty mučení od vojáků pomstil. Režisér řekl dále o filmu, že by hlavní postavy (Magneto a Xavier) by měli být ve svých 20 let. Film měl být natáčen v Austrálii, roku 2009.

Květen 2006
Herec Ian McKellen, který hrál v předchozích filmech jako Magneto, řekl producentům, a dalším, že by ve filmu hrál, a počítačově by ho mohli "omládnout". Lauren Schuler Donner říkala, že by se ve filmu měli odehrávat také ,,flashbacky".

Prosinec 2004
20th Century Fox najali scénáristu Sheldona Turnera, aby napsal scénář k spin-offském filmu Magneto, který měl být o Magnetově minulosti.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one