Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg
Originální název: Deadpool
Režie: Tim Miller
Hudba: Tom Holkenborg
Scénář: Rhett Reese, Paul Wernick
Rok: 2016
Žánr: Akční/Dobrodružný/Komedie/Drama
 
Česká premiéra: 11. 2. 2016
USA premiéra: 12. 2. 2016

"Deadpool vypráví příběh nekonvenčního antihrdiny od Marvel Comicsu. Wade Wilson sloužil u zvláštních jednotek, stal se žoldákem a nakonec byl vystaven krutým experimentům, které zesílily jeho schopnost regenerace a vysloužily mu přezdívku Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a temným, pokřiveným smyslem pro humor, se Deadpool vydává na lov muže, který zničil jeho život."
DLOVE.png
DCAT.png
jpg.png
D1.png
Deadpool je akční komediální film, režírovaný Timem Millerem. Jedná se o osmý film ze série X-Men. Film napsali Rhett Reese a Paul Wernick, kteří též napsali Zombieland. Vedle Ryana Reynoldse si ve filmu zahráli Morena Baccarin, T. J. Miller, Ed Skrein, Gina Carano, Brianna Hildebrand a další.

- Recenze filmu
Zajímavosti (přidány 27. března 2015):
Ryan Reynolds si přál, abyl snímek režíroval Quentin Tarantino, kterého by mohly s filmem spojovat rychlé dialogové výměny nebo práce s meči jako ve filmové sérii Kill Bill. (Zdroj: CSFD)
Natáčení bylo odloženo z důvodu nevole bývalého ředitele stanice FOX. V řijnu roku 2012 bylo však vedení obměněno, a tak se o filmování opět začalo jednat. (Zdroj: CSFD)
Rob Liefield předložil studiu Fox seznam režisérů, kteří by snímku podle něj měli ujmout. Mezi nimi byli bratři Wachowští, Joe Carnahan, Genndy Tartakovsky a Sylvester Stallone. (Zdroj: X-MenWeb)
Partie o režisérskou stoličku byla rozehrána dlouho před uvedením filmu. Již v lednu roku 2004 pozici obsadil David S. Goyer, avšak v srpnu téhož roku štáb opustil, aby se mohl věnovat jiným projektům. Další osobou, jež byla s filmem spojována, byl Robert Rodriguez, který dal však přednost natáčení Spy Kids 4D: Stroj času (2011). Rodriguezův film poté neuspěl, což mu odřízlo cestu i od tohoto projektu. (Zdroj: CSFD)
Prvních testovacích záběrů se film dočkal l v roce 2012. Rob Liefield je popsal jako "krvavě dokonalé". (Zdroj: X-MenWeb)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one