Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Meni a Fantastická Čtyřka: Crossover v r. 2018?

Napsáno 27. června 2016 | Film

Reboot Fantastické Čtyřky přijde co nevidět (13. 8.), ale dosud si film neudělal moc dobrou reklamu. Trailery vypadají skvěle, ale zatímco jsou fanoušci kontroverzní ohledně Michaela B. Jordana (který hraje černého Human Torche, bratra bílé Sue Storm), a Joshe Tranka, od kterého bylo dosud slyšeno spoustu negativních zpráv (natáčení filmu a odchod z režijní židle spin-offu Star Wars), pevně věřím že film bude velice úspěšný. A studio tomu též věří. Nejen, že již uvedli datum druhého filmu, ale je také možné, že se chystá i crossoverový film s X-Meny! O možném crossoveru jsme slyšeli už nezpočetkrát a nikdy to nebylo potvrzeno.

Nicméně, Fox už před dlouhou dobou uvedl datum nespecifikovaného marvelovského filmu, který by měl vyjít 13. 7. 2018. Dosud se nevědělo, o jaký film by mělo jít. Zda něco z X-Menů či Fantastické Čtyřky. Jelikož se ale potenciální sequel restartované Fantastické Čtyřky uvede do kin v r. 2017, je dost možné že by se mělo jednat o X-Meny. A nebo i o Fantastickou Čtyřku?? Server Latino-Review před nedávnem získal informaci o tom, že by se v r. 2018 měli podívat do kin Fantastická Čtyřka a X-Meni v jednom filmu.

Pokud bude nadcházející Čtyřka dostatečně úspěšná, byl by logický krok je zasadit do stejného vesmíru jako X-Meni. X-Meni mají nyní pevně a úspěšně vybudovanou film. sérii, takže spojit tyto značky by mohl nejen zvýšit popularitu F4, ale i X-Meny.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one