Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Meni a Fantastická Čtyřka budou sdílet stejné univerzum

Napsáno 20. srpna 2013 | Film

X-Meni si budou svoje filmy rozvíjet ještě velmi dlouhou dobu. Stejně jako u Marvelu, svůj Marvel Cinematic Universe. Tihle dva ale mají jeden rozdíl: V MCU se shromažďují největší hrdinové světa, kteří spolu žijí v jednom univerzu. Jak jste si i všimli, X-Meni nejsou zrovna ta parta, která by ráda bojovala po boku s jinými hrdiny, tedy pokud tedy nejde o nouzi a nebezpečí celého světa. Ale teď k věci. Jistě už víte, že by za dva roky měl být vypuštěn do kin restart trilogie o Fantasické Čtyřky (F4), kterou by měl mít na starost Josh Trank (Kronika). Konzultant Foxu Mark Millar prozradil, že by tyto dvě trilogie (X-Men a F4) by mě existovat ve stejném univerzu. Dosud bylo spekulováno, že se postava z F4 Sue Storm neboli Invisible Woman by měla objevit v krátkém cameu v nadcházejícím X-Men: Days of Future Past. Je to ale nepravděpodobné.

Fox také nikdy také nemluvil o nějakém crossoverovém filmu, fanoušci si už o tom ale začali klábosit mezi sebou a vyklubyla se řada spekulací. Millar však přes svůj Twitter, řekl že:

"Slyšel jsem prý novinky o tom, že by X-Meni a F4 měli objevit v cross-overovým filmu. Avšak to tak není. Obě týmy sice existují ve stejném univerzu, ale filmy se nekříží".

Tak jste to četli. Je to ale škoda, že se nic takového neplánuje, každý fanoušek by aspoň chtěl vidět svého hrdinu v jiném filmu z Marvelu. Třeba to, že Hugh Jackman se chce objevit v nadcházejícím Avengers: The Age Of Ultron, který přijde do kin v r. 2015. To se nám ale nikdy nesplní, protože každý má práva na filmy. Foxové mají X-Meny a Fantastickou Čtyřku, a Marvel má Avengers. Je to ale vážná škoda, že obě studia nic takového nepodniknou, třeba narvat drsňáka Wolverina či sympaťáka Spider-Mana do Avengers. No co se dá dělat, možná že se za pár let všechno změní.

PS: Trilogie Spider-Man, na které má práva Sony, měl mít stejné univerzum jako Avengers. Mělo to vyjít tak, že se měla budova OsCorpu (snad jste všichni viděli Amazing Spider-Man) objevit ve snímku Avengers (2012). Avšak kvůli tomu, že se konstrukce budovy nestihla dokončit, bylo to zrušeno. Třeba příště :)

PS #2: Pokud přimouříte oko na scénu z X-Men 2, kdy Mystique prohledává Strykerův počítač, můžete zahlédnout na monitoru, jak se tam objevuje složka s jménem "Franklin Richards". Pokud nevíte o koho jde, Franklin Richards je synem Mr. Fantastica a Invisible Woman. Takže to, že F4 existuje ve filmovém univerzu jako X-Meni se už potvrdila v r. 2003.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one