Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Zvažují se 4 sólovky

Napsáno 13. dubna 2014 | Film

O spin-offech se už mluví dlouho, ale zatím si jen sólovku vysloužil Wolverine. Další origin se plánoval s Magnetem, který byl částečně použit v První Třídě. A další spin-offy... no, neuspěly, tedy prozatím. Teď producentka Lauren Shuler Donnerová, která to vlastně táhne od začátku s každým filmem X-Men, řekla, že jsou nyní ve Foxu i ti, kteří chápou potenciály komiksových postav a je možnost, že se i několik těch sólovkách dočkáme. Po Apocalypsovi se beze sporu můžeme dočkat již třetí sólovky s Wolverinem (avšak představitel prozradil, že ještě nemá kontrast na pokračování). Zatímco o sólovce s Deadpoolem se mluví už strašně dlouho, ale prozatím ne a ne přijít. Avšak, se to nyní může za všech okolností změnit. Deadpool se už ve filmech objevil, konkrétně v X-Men Origins: Wolverine, ve kterém ho ale totálně zkazily. Na místo ukecaného a šíleného žoldáka z něj udělali nemluvnou (tedy, když ponecháme začátek filmu) zrůdu. Deadpool je totiž postava, která se hodně liší od jiných komiskových postav. Na rozdíl od ostatních, Deadpool ví, že je v komiksovém světě a pokaždé se snaží komunikovat se skutečným světem, tedy naším světem. V Origins si ho zahrál Ryan Reynolds (Green Lantern) a měl by si ho zahrát i ve vlastní sólovce.

Producentka Donnerová by s ním ráda udělala sólovku, a dokonce by ráda i film s Gambitem, za kterého se nyní postavil i scénárista Simon Kinberg, který má na starosti rozšířit komiksový svět Foxu. I Gambita jste mohli už vidět na plátnech v X-Men Origins: Wolverine, kde si ho tam zahrál Taylor Kitsch (John Carter: Mezi dvěma světy), avšak Donnerová by si spíš v jeho roli představovala Channinga Tatuma.

Nyní však přichází i slovo Kinberga, který prozradil, že by rád udělal i sólovku s Jennifer Lawrence jako Mystique! Kinber řekl podle svých slov, "rád bych s ní udělal sólovku. Líbí se mi, co J Lawrence provedla s Mystique, myslím že má velký potenciál, a je tu spoustu příležistostí o tom vyprávět". Jennifer Lawrence se už objevila v První Třídě, letos se objeví v Budoucí Minulosti a můžeme ji očekávat i v Apocalypsovi. Pokud s ní ale chtějí udělat sólový film, doufám že to nebude nějaká slátanina.

Chci však ještě připomenout, že Fox má v plánu vydat nepojmenovaný Marvelovský film na 13. 8. 2018. Že by to mohl být Deadpool, Gambit nebo i sólovka s Mystique? Upozorňuji, že Wolverine 3 má datum na 3. března 2017.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one