Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: DoFP a Wolverine: Co jsme nestihli

Napsáno 5. srpna 2013 | Film

No spoustu nám toho uteklo vážení, ale nebojte, dosud všechny zjištěné informace najdete zde. Také se chci omluvit, že recenze Wolverinea, nastane někdy později, poněvadž jsem byl na dovolené. Ale tedˇ dál. Byli zvěřejněni první dva plakáty s Magnetem a Profesorem X. Na prvním plakátě se kříží mladý Magneto se starším Magnetem, a na druhém plakátě se kříží mladý Profesor X se starším Profesorem X. X-Meni se na Comic-Conu tedy pořádně vyřádili, když dorazila asi tak půlka obsazení (fotka dole). Byla vydána mnoha informací, ale o tom radši později.

Dále bych chtěl uvést, že The Wolverine, vyjde v necenzurované verzi na DVD a Blu-ray. Jak sem se dozvěděl z jiných zdrojů (SPOILER!), tak by se ve filmu neměla prý objevit scéna s nindži, protože je prý mnoha krve a násilí (jenže to my chceme!). Tato scéna bude dostupná na DVD a Blu-ray. Z filmu bylo celkem vystřiženo 12 minut, režisér (Mangold) je s tímto spokojený, ale uvidíme, jak budeme my, fandové.

Také tu pro vás mám fotku se Sentinelem, který se objeví v X-Men: DoFP. Sentinel vypadá docela dobře, avšak nevěřím tomu, že by tak vypadal i ve filmu. Snad to spraví CGI, či to nějak vylepší. Také se tu objevila informace, že se Cyclops nevrátí do sequelu First Class. Jeho představitel James Marsden řekl, že sice miluje tuhle postavu, ale že se to nyní nehodí. Navíc, jeho postava je mrtvá.

Galerie
X_men_Days_of_future_past_plakat_1.jpg
X_men_Days_of_future_past_plakat_2.jpg
X_Men_Days_of_future_past_2.jpg
temp4427.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one