Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Days of Future Past - rozhovor s Evanem Petersem

Napsáno 12. října 2013 | Film/Rozhovory

Nedávno měli IGN malý rozhovor a iO9 otázky s představitelem Quicksilvera v nadcházejícím X-Men: Days of Future Past, s Evanem Petersem. Ten jim řekl pár věcí ohledně natáčení pomocí kamery, která dělá 3600 snímek za sekundu. Evan Peters také prozradil, že jeho Quicksilver bude "nervózní" a bude se lišit od komiksové předloze.

[IGN] "Použili motion capture. Nevím co na to říct, ale vytvářeli to zpomaleným záběrem. Vzali si skvělou kameru, myslím že to jmenovalo Phantom, který snímal 3600 snímků za sekundu.V těch obrovských a zářících světlech je to úžasné. Chci vidět, jak to vypadá. Bude to hustý."

"Bryan Singer má spoustu kreativity, na tyhle X-Men filmy, dokáže s nimi [herci] všechno, co chce. Vždycky existuje nějaké riziko, ale myslím, že vždy na konci dne, budete chtít udělat i svůj film."

Petersův rozhovor s IGN nebyl tak bezmála zajímavý, zato iO9 si pro Peterse připravil několik otázek:

[iO9] Bryan Singer tweetnul fotku, na které se natáčí scéna s Quicksilverem, a má to prý natočit 3600 snímků za sekundu. Svatá krávo, jaký to je?

[Evan Peters] "Zářívé. Bylo to neuvěřitelné. Mnoho členů štábu a Bryan museli při té scéně nosit sluneční brýle. A herci nechávali své oči otevřené, a to světlo na vás děsně svítílo. Bylo to jak slunce. Přimo tady, ve vaších očích. Ale konečný výsledek toho všeho stojí za to. Jen nato musíte mít sílu."

Bolí to?

"Jen trochu. Já nevím, jak bezpečné to může asi být? Udržet otevřené oči déle než 20 sekund v zářivém světle. Ale jo, bolí to. Je to neskutečně obtížné, nechat ty oči otevřené."

Viděl jsem jen část kamery z té Singerovy fotky - jak je to velký? Jak vypadal ten záběr po dokončení?

"Je to poměrně velký. A je to super, super, super, super slomo. Můžete vidět i (dešťové) kapky, zmrazené ve vzduchu. A tak i další věci. Je to úžasné, jak ta kamera funguje.

Co musíte dělat při té záři?

"Neděláte nic jinýho, než se pokusit nechat své oči otevřené v jasném světle. A snažíte se, aby to vypadalo v pohodě, myslím."

Bude mít vaše postava stříbrné vlasy?

"Ano. Jo. Je to husté."

Myslíte si, že ostatní lidi jsou ke Quicksilverovi pomalí?

"Ano! Četl jsem jeden z těch komiksů, kde se např. psalo, že lidi čekají na ATM v dlouhé frontě, a vy nevíte, a on jediný ví, jak se dostat dopředu. To je to v jeho životě, každý je k němu "pomalý". A on má schopnost jít tak rychle, že může každého dohnat. Ten jeho charakter je velmi hustý."

Jaký to bylo spolupracovat s Ian McKellenem, jako vaším otcem Magnetem?

"Hm, ne, já jsem pracoval s Michaelem Fassbenderem. A je boží. Je to úžasné s ním pracovat. Pracoval jsem s ním, Hughem [Jackmanem] a Jamesem [McAvoyem]. A.... K tomu vám nic víc neřeknu. Pracoval jsem se všemi. Jsou úžasní. Vážně, jsou ti nejpohodovější lidi na světě, dál nemůžu být vstřícnější."

Jaký je váš nejoblíbenější oblek ze 70. let, který jste nosili?

"Džíny. A bunda - měl jsem velmi pěknou sladkou bundu."

Uf, to byste asi měli. Ale počkat! Mám tady ještě pro vás bonus. Nedávno měla představitelka Shadowcat, Ellen Pageová malý rozhovor s Collider (mimochodem, video rozhovoru dole pod textem):

[Collider] Co můžete říct o X-Men: Days of Future Past?

[Ellen Page] "Nevím, co bych vám měla ještě říct, navíc by mi usekli hlavu, kdybych řekla něco, co bych neměla. Ale jediné co vám mohu říct, je, že to bude opravdu neuvěřitelné a myslím si, že je Bryan ambiciózní a vzrušující, a já vím, že ze sebe vytáhne všechno, a já jsem k tomu totálně nadšená, že jsem zpátky"

Musím vás však ještě varovat, že video rozhovoru Collider s Page, nepředstavuje jen rozhovor o X-Men: DoFP, ale také i o její nové hře Beyond: Two Souls.

Ellen Page a její rozhovor s Collider
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one