Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Days of Future Past - synopse a nové fotky

Napsáno 18. července 2013 (aktualizováno 19. 7.) | Film

Předtím než vám představím synopsi, vám řeknu postavy, které budou hrát herci z obsazení. Ta, která nás vyžírá, a zajímá, je role Petera Dinglakea, ten totiž bude hrát Bolivara Traska, ředitele Trask Industries, výroba Sentinelů, a bude hlavním protivníkem. A ten druhý, nově a posledně přidaný člen z obsazení, Josh Helman, si zahraje mladšího Williama Strykera. Netuším, jak velkou roli bude mít, ale na tom tedˇ nezáleží. Tedˇ si pojdˇme představit synopsi:

"Ellen Page se vrací jako Kitty z předchozího X-Men: Poslední Vzdor, ale tentokrát použije své schopnosti a pošle Wolverina (Hugha Jackmana) zpět do minulosti, kde se setká s mladšími mutanty (James McAvoy, Jennifer Lawrence a Michael Fassbender). Nicméně během toho v čase cestujícího procesu se Kitty něco zlého stane. Zatímco Wolverine je stále pod mocí jejího ‚kouzla', ostatní X-Meni musí rychle najít někoho, kdo by dokázal zrušit Kittyninu schopnost a vrátit svého přítele zpět do budoucnosti."

Špatné to není. Nevím ale, jestli to překoná První Třídu, nehledě na to, že je ve filmu tolik známých tváří. Přidávám také fotku s Lucasem Tillem, který si ve snímku zahraje Havoka/Alexe Summerse.

A jelikož už včera proběhl San-Diegoský Comic Con, předvedla se tam také Trask Industries. Ti tam představili pár promočních plakátů na Sentinely, a také hlavu Sentinela! Ta by se měla objevit ve filmu, i se zbytkem těla, a měla by být větší. Také se tu objevila promo fotka, na kterých uvidíme Patricka Stewarta jako Profesora X, Ian McKellena jako Magneta, Daniela Cudmorea jako Colossuse, a Omar Sy, jako Bishopa (ale vypadá jako nějaký gangster). Plus dvě fotky s Wolverinem.

Také tu přibila internetová adresa na Trask Industries - http://www.trask-industries.com

PS: Sice pozdní novina, ale musím to přece jen říct - premiéra filmu se z 18. června 2014 posunula na 23. května 2014. Takže potlesk Singere, potěšil si nás o měsíc :)

Galerie
lucas-till-x-men-days-of-future-past-havok.jpg
temp4403.jpg
iij8.jpg
2013-07-18-xmen_sentinel_poster.jpg
ku-xlarge-2.jpg
2013-07-18-xmen_sdcc_flyer_front-533x388.jpg
PHD19nHbKY4RGL_1_m.jpg
PH6OQYtuw5tUaa_1_m.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one