Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Trailer je tady

Napsáno 23. října 2013 | Film

A oficiální trailer na X-Men: Budoucí Minulost je tady! Bombastický trailer už ukazuje, že se budeme moct na co dívat, a vypadá to, že Singer na tenhle film dal ze sebe všechno. Je to sice taková remasterovaná verze jakou jsme viděli na Comic-Conu, ale i tak to funguje skvěle. České titulky vám brzy dodám, a budete jej moct vidět na facebookové stránce X-Men CZ.

Režisér Singer také prozradil, že se ve filmu budoucnost objeví jen na 25 %, a ten zbytek se bude odehrávat v minulosti. Též prozradil, že se film z pohledu budoucnosti odehrává v r. 2023, a důvod proč je náš milý Wolverine vyslán do minulosti je, aby zabránil klíčové události, kterou způsobí mladá Mystique. Též bylo prozrazeno, že z pohledu minulosti, že v r. 1973 (děj v minulosti) je Xavierova škola uzavřena po době 10 let. Včera taky Singer napsal na svém Twitteru, při odpovídání otázek fanoušků, že se ve filmu objeví i postava Ink (znáte ji? Určitě ne). Je to postava, která nemá žádné pravomoci, avšak jde poznat podle toho, že je holohlavej a má na hlavě černý blesk. (fotka pod trailerem). 

Hrají Hugh Jackman jako Wolverine, James McAvoy a Patrick Stewart jako Charles Xavier/Profesor X, Michael Fassbender a Ian McKellen jako Erik Lensherr/Magneto, Jennifer Lawrence jako Mystique, Nicholas Hoult jako Beast, Halle Berry jako Storm, Peter Dinklage jako Bolivar Trask, Shawn Ashmore jako Iceman, Anna Paquin jako Rogue, Ellen Page jako Shadowcat, Daniel Cudmore jako Colossus, Fan Bingbing jako Blink, Omar Sy jako Bishop, Lucas Till jako Havok, Booboo Stewart jako Warpath, Adam Canto jako Sunspot, Evan Peters jako Quicksilver a Josh Helman jako William Stryker. Film v kinech 22. května 2014.

Oficiální první trailer na X-Men: Budoucí Minulost
Galerie
dofp-ink.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one