Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Singer vysvětluje scény z traileru

Napsáno 4 . listopadu 2013 | Film

Nedávno byl vypuštěn oficiální a první trailer na X-Men: Budoucí Minulost. Všem se nám líbil, a tím myslím i fanoušky z celého světa, snad se nepletu, fakt se nám líbil. Režisér filmu Bryan Singer hned další den nato udělal komenty na záběry/scény z traileru, kde se dozvídáváme pár nových informací.

 

"To je [Patrick Stewartovo] oko! To se vlastně on ptá "Co si jako poslední pamatuješ?". Je to scéna z filmu, která si žádá publikum. Chystáme se vrátit do známého světa - co si jako poslední pamatujete?"


"Šediny na [Wolverinových] vlasech jsem vzal z komiksové předlohy "X-Men: Days of Future Past". Líbí se mi, protože Wolverine psychicky nestárne, je to něco, co poukazuje, jak těžký život má v budoucnosti, jak je unavený z toho světa."


"Storm je jedna z přežívajících X-Menů v tomto post-apokalyptickém světě. Je součástí týmovky s Wolverinem, Profesorem X a Magnetem, jsou něco jako poslední vzdoři z originálních X-Menů. Jsou předurčeni v této misi, která by mohla být šance na záchranu světa. Tohle je jejich jediná naděje, jejich mise v čase. Můžete se vrátit zpátky v čase a ovlivnit ho? Můžete se vrátit a změnit věci, nebo se to udělá časem samo? Bude si historie s váma hrát a váš bude váš osud předurčen, nebo se vrátíte, a změníte to?"


"Iceman a Kitty Pryde jsou zpět."


"Jsou na útěku. Žádná organizace už neexistuje. Všechno je v troskách. Většina z nich byli pronásledování, a většina z nich jsou mrtví."


"[Sunspot, Warpath, Bishop a Blink] nejsou zrovna čerství rekruti. Je to jen parta uprchlíků, kteří přežívají každý den v tomto odporném světě. A oni nemají zrovna naději do budoucna. Jsou na útěku a spojují svoje síly s přežívajícími členy X-Men, aby udělali pokus na změnu světa."


"Tohle je součást filmu, on měl vždycky zálibu pro zbraně. To je to, čím dostal [Magneto] Xaviera na vozík, je sice mocný mutant, ale v tomto okamžiku, je to jen člověk, který drží zbraň, a to se mi právě líbí. Je výsledek druhé světové války a moc dobře ví jak používat zbraň, stejně jako to dělá, se svými schopnostmi."


"[Xavier] se pokouší najít něco ve Wolverinově mysli. To je ta část, kde je věta "Musíš pro mě udělat to, co jsem pro tebe udělal já". V prvních X-Menech byl Logan (Wolverine) osamělý člověk, a Charles mu pomohl najít sebe sama. Teď se to obrátilo, a Logan přichází ze světa budoucnosti najít muže, který ztratil naději v minulosti."


"Je hlavním koordinátorem - je to její [Kittyna] schopnost, která umožňuje, aby se vrátil. Ale je to právě Wolverine, který má sílu a výdrž nato, aby mohl jít na tuhle výpravu."


 

"Jeho lidská forma může být v tomto záběru, ale nejsem si přesně jistý. Do té doby se ještě může stát, že se transformuje do jeho železné podoby, ale ještě nemám vizuální efekty dokončený. Takže dostanete jen to, co tam bude - velikost, živost, a explozivní výbuch. Bez CGI. Jsme v procesu velmi propracovaných efektů, které ještě nejsou hotové."


"Fassbender věděl, že nebude sdílet jeho osobnost s Ianem McKellenem, ale věděl, že bude sním bude sdílet film. Takže v "První Třídě" se snažil být odlišný od McKellena, protože měl velmi odlišnou postavu, než kterou měl McKellen. Teď ví, jako herec, že bude muset svou postavu přinést blíž k té Ianově, protože míří tím směrem."


"Wolverine v roce 1973 ještě nemá jeho adamantiové drápy."


 "Když se pokuším nasměrovat herce, vždy se pokusím jim dát pocit, kdo byli jako mladí muži, kdo byli ve svých minulých životech, a v mém případě, v mé fantazii, to byli vždycky Charles a Erik."


"Tohle je velice abstraktní scéna, bez toho aniž by nato poukazoval svůj původ, se to stane. To je scéna, která má trochu stylu 70. let a celá ta scéna sdílí mnoho zajímavých praktických fotek, s pomocí zrcadel a dalších věcí. Byla to sranda tuhle scénu natáčet, a bylo úžasné vidět, tyhle dva herce dohromady.

Z toho mám husí kůži. Na mém iPhonu mám fotku těhle dvou, kteří spolu mluví. Tyhle momenty je někdy třeba vyfotit."

Premiéra filmu v Česku je 22. května 2014, jo a mimochodem, děj filmu z pohledu budoucnosti, se odehrává v roce 2023.

Zdroje: SlashFilm, Hypeable, WorstPreviews, TheMovies, TheDailySuperhero

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one