Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost se dočká rozšířené verze

Napsáno 7. července 2014 | Film

Mnoho fanoušků bylo zklamáno, když bylo odhaleno, že Singer vystřihl jedinou akční scénu s Rogue (Anna Paquin). Ta se nakonec dočkala malého camea, ale původně měla větší roli. Nedávno byla vypuštěna fotka, na které režisér Bryan Singer komentuje vynechané scény z filmu na DVD a Blu-Ray (fotku naleznete dole v galerii). Nyní ale bylo oznámeno Lauren Shuler Donnerovou (podílela se na dosud všech filmech X-Men), že se DVD/Blu-Ray dočká rozšířené / režisérské verze. Bylo taky odhaleno, co zahrnovala scéna s Rogue.

Ve scéně měli Magneto (Ian McKellen) a Iceman (Shawn Ashmore) jít osvobodit Rogue z X-Mansion, který byl pod vedením Sentinelů. Iceman měl taky pravděpodobně při této misi zemřít.

Jak jsme ale mohli vidět ve finální verzi, Iceman zemře až na konci filmu, kdy ho zabíjí Sentinelové. Není známo, proč chtěli osvobodit Rogue, ale pravděpodobně kvůli tomu, aby si "vypůjčila" schopnosti Kitty/Shadowcat (Ellen Page), a udržela tak Wolverina (Hugh Jackman) v minulosti, zatímco byla Kitty poraněná. Zatím si musíme ale počkat až do oficiálního vydání, X-Men: Budoucí Minulost je teď už na 724 miliónech!!
Galerie
Bryan%20Singer%20X-Men%20Days%20of%20Future%20Past%20blu-ray.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one