Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Rozbor finálního traileru

Napsáno 16. dubna 2014 | Film

Finální trailer ukázal mnoho zajímavých věcí, spoustu otázek, a spoustu nových scén. Zkrátka, bylo to bombastické, a já se už nemůžu dočkat premiéry. Ale ještě předtím si uděláme rozbor na třetí, poslední trailer (pokud jej chcete vidět, jděte sem) na film X-Men: Budoucí Minulost. Rozebereme si samozřejmě i scény z alternativního traileru.
 
Na začátku uvidíme uzavřenou školu Xaviera, jak jsme už mohli vědět, Xavier (James McAvoy) není na tom příliš dobře. Proto tu přichází Wolverine (Hugh Jackman), který mu má pomoct se zvednout a bojovat za práva mutantů dál. Xavier mu zpočátku nevěří, že je z budoucnosti, a myslí, že je jenom blábolí kecy. Nicméně, později dojde k té scéně, kde se setká se svým starým já. Na druhou stranu, Xavierovo rozpadlé logo školy působívážně skvěle, a mě z toho pěkně mrazí po zádech.

 
V další scéně můžeme vidět, jak se Wolverine setká s mladým Hankem McCoyem, alias Beastem (Nicholas Hoult). Beast zpočátku popírá, že je vlastně Beast, a nechce Wolverina pustit k sobě. Jak ale Wolverina známe, je to ten chlap, který si dělá, co si zachce. Není divu také, že dostane Beast dostane od Wolverina do držky. 
Dále můžeme vidět Beasta, Wolverina a Xaviera před prezentaci prvních vytvořených Sentinelů. Netrvá ale příliš dlouho a Sentinelové se pustí do nevinných lidí. Fakt výborná práce Trask Industries.


 
Dále uvidíme mladého Magneta ve věznici. Dozvídáme se, že Magneto byl za "vraždu" J.F. Kennedyho poslán do té nejkrutější věznice, která se nachází několik set metrů pod zemí. Proto není divu, že bude muset Wolverine povolat pomoct.
PS: Pokud nevíte, proč mluvím o vraždě J.F.K., jděte na tuto stránku


 
Jak Bryan Singer říkal, Quicksilver (Evan Peters) bude mít v Budoucí Minulosti důležitou roli. Bude to právě on, který pomůže Wolverinovi a Xavierovi vysvobodit Magneta z jeho vězení, avšak můžeme se dočkat i toho, že bude ve filmu nějaký náznak toho, že je Quicksilver syn Magneta a Magneto, že je jeho otec? Na druhou stranu jsme se dozvěděli, že Wolverine se s ním nesetkává poprvé.

 
Jeden z uniklých scénářů filmu popisoval souboj mezi budoucím Sentinelem a Colossusem (Daniel Cudmore). V trailerech jsme se dočkali pouze malých úryvků, ale tady to vypadá, že Colossus dostane pěkně do obličeje... snad to přežije. Bude to pořádenej fight. 
Krom Wolverina nebo Magneta se dočkáme i pár těch bitek s vedlejšíma mutantama. Mezi nimi patří i Bishop (Omar Sy), který budoucímu Sentinelovi dá pěkně na frak svou strašně hustě vystylelizovanou puškou.

 
Zatímco v prvních třech filmech jsme viděli Icemana (Shawn Ashmore) bojovat (no i když, neřekl bych spíš bojovat, co se týče prvních dvou filmů) jenom v jeho lidské podobě. Icemanem se konečně stal až ale v malé scéně, kde knockoutuje svého nepřítele Pyra. V Budoucí Minulosti si ale jeho ledové podobě užijeme trochu víc než kdy jindy. Otázkou je, jestli vůbec přežije,.. 
Tak tohle bude pěkný fight! A ano, jeto, to samé místo, kde se udála prezentace prvních Sentinelů. Jak sem říkal, Sentinelové se obrátí proti svým tvůrcům. Obstojí však Wolverinovy kostěnné drápy proti tvrdému kovu?

 
Tohle je obzvlášť hodně zajímavá scéna. Už v předchozím traileru jsme mohli vidět, jak Magneto ničí kolem sebe fotbalový (?) stadión. Proč ho ale nadzvedne do vzduchu a pak předhodí pár policajtům, to však netuším. Musím vám říct ale, že to vypadá epicky! Magneto Rules the World!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one