Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - První dojmy

Napsáno 8. května 2014 | Film

X-Men: Budoucí Minulost má premiéru už za 2 týdny, ale už nyní tu máme první dojmy z filmu. A jsou více než pozitivní. Zatím jsem nenašel žádnou negativitu, takže to vypadá, že se Singer zase pěkně ukázal. Tak to už někdy bývá, kdy se úplně prvních projekcí účastní ,,obyčejní" natěšení diváci, kteří mají pak tendenci narvat co nejvíce natěšených, ale i negativních slov do Twitter zpráv. Pojďme si shrnout trendy, které fandové napsali.

Film je podle kritiků dosud nejlepší film z X-Menovské série, který se vyrovnal i letošnímu filmu Captain America: The Winter Soldier.  Po skončení filmu se máme také rozhodně těšit na potitulkovou scénu, která prostě definitivně stojí za to. Byli pochváleni i všichni herci, kteří se filmu zúčastnily, nejvíce se divákům líbil James McAvoy jako ml. Profesor X, ale líbil se i Jackman a Fassbender. Film má prý skvělé emociální a akční scény, každé provedení scény je skvělé. Budoucí Minulost je označován i jako Avengers, akorát s mutanty. 
Nejvíce ale diváky překvapil Quicksilver (Evan Peters), který nejen že dokázal pobavit, ale má prý podle kritiků nejlepší část z filmu. Samozřejmě pobavil i Wolverine (Hugh Jackman), který byl v tomto filmu lepší než kdy jindy.

Zatím to vypadá na velmi solidní film. Uvidíme ale, jestli přijdou i nějaké ty negativní ohlasy, nebo jestli se můžeme těšit na blockbuster r. 2014.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one