Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost odkrývá tajemství historie

Napsáno 26. listopadu 2013 | Film

Noví X-Meni mají svou virální stránku, pod jménem Trask Industries , která pojednává o společnosti, která vyrábí Sentinely. Ve filmu posílají X-Meni z budoucna, Wolverina do minulosti, přesněji do r. 1973, aby změnil historii k lepšímu. To, co se našim mutantům za dobu prezidenta Nixona jsme se dozvěděli jen málo. Avšak, malé, ale velmi zajímavé nové informace poskytla nová virální stránka, jménem TheBentBullet Po té, co si odbyla premiéru X-Men: První Třída, si filmaři řekli, že by bylo zajímavé, kdyby v pokračování ukázali vysvětlení vraždy prezidenta Johna F. Kennedyho, způsobenou Magnetem (Michael Fassbender). A to, se asi skutečně odehraje. Buď ale v úvodu nebo ve flashbacích filmu. Stránka TheBentBullet popisuje novinové články a kousky televizních zpráv Kennedyho vraždy, a pak Magnetova uvěznění/odsouzení.

Magneto je tím však asi na doživotí uvězněn v plastickém vězení (a není to poprvé). Další informace, co hlavně týkají dvou mutantů, kteří se v pokračování neobjeví, tím myslím postavy Azazela (Jason Flemyng) a Angel (Zoë Kravitz), kteří byli prý zabiti při přestřelce s agenty CIA, kteří jsou určeni do případů, zahrnující mutanty. Vypadá to, že se X-Meni vydávají velmi zajímavou cestou, když svoje univerzum propojují se skutečnými dějinami/historií.

PS: Nicméně, pokud si pořádně prohlédnete zprávy ze stránek TheBentBullet, zjistíte, že Magneto, je vlastně nevinný, a skutečný viník je na svobodě. Co nám nato řekl [ne]viník?:

"Já vašeho prezidenta nezastřelil. Ale, neřeknu vám kdo to byl, a nikdy ji nenajdete."

The Bent Bullet: Vražda J.F. Kennedyho
Galerie
Capture5-580x359.png
xmen-daysoffuturepast-bentbullet-03.jpg
kb74-1024x576.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one