Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Někdo musí pryč

Napsáno 21. prosince 2013 | Film

I když jsou za tři dny Vánoce, tahle předvánoční novinka vás nepotěší. Podle Bryana Singera byla Budoucí Minulost příliš dlouhá, a jelikož je režisér, nebojí se vystřihnout scénu nějaké postavy. A tou postavou, myslí Rogue, kterou si zahrála Anna Paquin. Ta se prý podělila na filmu jen týden, a měla parádní scénu v úvodní sekvenci filmu, nicméně její práce byla doteď zcela zbytečná. Je tak jen víc dokázáno, že starší X-Meni dostanou v tomto snímku fakt málo prostoru, a větší budou mít mladí X-Meni. Bryan Singer nicméně uvedl, že scéna s Rogue by se měla objevit na DVD a Blu-ray, tak doufejme že se tak stane.

I když já si spíš přeju vánoční zázrak, a Singer nakonec tu scénu ponechá. Přeci jen, Singer tak už naštval dost fanoušků, tak proč ne. Takhle asi brzy nespíš klesne popularita fanoušků... nemyslíte?

K tomu všemu je tu ale aspoň dobrá zpráva. A to, že se na scénáři X-Men: Apocalypse podílí i Mike Dougherty a Dan Harris, kteří pracovali na scénáři X-Men 2, tedy nejoblíbenější film ze série X-Men!!
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one