Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Kitty Pryde nahradila Rachel Summers

Napsáno 18. června 2014 | Film

Wolverine byl sice hlavní postavou Budoucí Minulosti, nicméně by to nešlo bez jedné jisté osoby, která se jmenuje Kitty Pryde alias Shadowcat (Ellen Page). Právě ona je hlavním klíčem ke změnění minulosti a zlepšit tak budoucnost. Scénář si prožil už mnoho změn, a jedna z těch změn se týkala právě Kitty. V původním scénáři se namísto Kitty měla objevit Rachel Summersová, dcera Jean Grey a Cyclopse z alternativní budoucnosti. Pokud to nevíte, právě tato postava má schopnost vrátit někoho v čase. Scénárista Simon Kinberg nedávno prozradil vývoj charakteru, se kterým jsme se měli ve filmu seznámit.

"Rachel byla jedna z těch postav v ranném scénáři filmu. Původně to byla Rachel, která vrátila Wolverina v čase. Měla navíc ve filmu takový komplikovaný vztah se Storm. Jelikož se přátelila s Jean a Scottem, dvěma mrtvými lidmi, a rodiči Rachel. A bylo toho mnohem víc - musel jsem se seznámit s její postavou, Scott a Jean sice v tomto filmu nevystupovali, ale byla o nich řeč. A pak tu byl někdo, na koho byla naštvaná, protože jsou její rodiče pryč... vlastně, to nestálo ani moc zato to dát do filmu, který už byl tak dost dramatický a komplikovaný.

Nepamatuju si ale přesně, jak jsem vlastně došel k tomu, že jsem z Rachel udělal Kitty. Bylo v tom trošku podvodu, jelikož ta schopnost (někoho vrátit časem) jí vlastně nepatřila. Jediným způsobem, jak jsem to mohl vysvětlit je sekundární schopnost, jelikož je mnoho mutantů v x-menovském světě, kteří mají víc než jednu pravomoc. Tak jsem si řekl, proč by vlastně nemohla posílat lidi v čase?."


Dole v galerii naleznete další dva artworky z filmu, zahrnující Juggernauta, kterého jsme mohli vidět ve třetích X-Menech.
Galerie
GrbtW8H.jpg
9STGJKe.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one