Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - historie světa v nové virální stránce

Napsáno 11. dubna 2014 | Film

Před chvíli byla vydána nejnovější virální stránka k filmu X-Men: Budoucí Minulost! Stránka se jmenuje 25moments, jejíž odkaz můžete nalézt zde - http://www.25moments.com. Jedná se v podstatě o stránku, která ukazuje historii světa a našich mutantů, co se vlastně stalo, a co nakonec vedlo k post-apokalyptickému světu, který se odehrává v Budoucí Minulosti.  V němž se také dozvíme, že Trask Industries měl ve světě X-Menů větší roli, než se zpočátku zdálo:

Všechno to začalo už Kubánskou krizí v roce 1962, ve kterém se odehrává film První Třída. Tím to všechno začalo. Dále to pokračovalo úmrtím prezidenta J.F. Kennedyho, který byl zabit Magnetem (tuto informaci známe však už z druhé virální stránky). Dozvídáme se pak, že mladý Profesor X nezaložil hned po Kubánské krizi svou školu, ale až o 3 roky později (1965) společně po jeho boku s Havokem (Lucas Till) a Hank McCoyem/Beastem (Nicholas Hoult). V dalších dvou letech Bolivar Trask/Trask Industries vytváří protézu na záchranu miliónů lidí, díky prostřednictvím uměle vytvořené DNA. O dalších pět let později se dozvídáme, že Trask spolupracuje s prezidentem Nixonem, nicméně jsou z neznámého důvodu, všechny záznamy o jejich spolupráci smazány. Konečně pak narazíme na rok, kdy se odehrává náš hlavní film - Budoucí Minulost (1973). V tom roce se dozvídáme, že Nixon plně podporuje výrobu Sentinelů, v taktýž roce vyjde také první model - Mark I. V roce 1975 se mladý Profesor X objeví v soukromé diskuzi s reprezentanty Bílího domu o tom, že by měli být mutanti svobodu jako všichni ostatní. V dalších dvou letech se svět konečně dozvídá o synovi Magneta, Quicksilvera, který udělal světový rekordní skandál v olympii v běhání. Quicksilver v tu dobu přelomil 8 rekordních časů v historii. Dobrá práce, Pietro.

V dalších 7 letech, televangelistní ministr předvede světu mutanty jako boží prokletí. V roce 1986,  Černobylské jaderná katastrofa způsobí mutantský pokrok v evoluci, díky němuž se narodí Colossus, budoucí X-Man. Za dva roky se v Berlíně vytváří mutantská politika, přiněmž pár mutantů poničí berlínskou zeď. Občané západního Německa nechtějí vzdorovat mutantů, a proto je dodnes východní část Německa považována za mutantskou zónu. V následujících letech začne FBI ve spolupráci s Trask Industries používat metodu na rozpoznání DNA mezi mutanty a obyčejnými lidmi. Trask Industries též začne vytvářet registraci mutantů, za účel prodat informace mutantů bohaté světové vládě. V roce 1991 se Jižní Afrika stává bezpečným útočištěm pro všechny mutanty. V dalších třech letech mají Zatapisté podporu mutantů v jižním Mexiku. V r. 1996 se provádějí první pokusy genu X na zvířatech, přesněji na krávě v Trask Industries. Testování způsobí globální epidemii, zvířata umírají, a rozšiřuje se jejich nemoc. V r. 2001 se stává Trask Industries nedílnou součást  budování tajného zařízení, které má udržet ty nejnebezpečnější mutanty na světě. V dalších letech se zřejmě odehrává celá trilogie X-Men, poněvadž další co uvidíme je budování nového Golden Grate Bridge, která byla Magnetem zničena ve třetích X-Menech (která se podle stránek odehrává v roce 2006). V němž se dozvídáme, že po bitvě na Alcatrazu, prezident USA spolupracuje s X-Meny. Díky po záchraně lidstva se také Beast stal velvyslancem OSN.

Dále také víme, že mezi hranici mezi USA a Mexikem je dlouhá stěna okolo 2000 metrů. Stěna byla pojmenovanána jako "stěna proti mutantům", která má prý zabraňovat rebelovským mutantům v překročení hranice. Politici to však vidí úplně z jiného pohledu. Schválně, čemu máme jako věřit. V dalších třech letech (2009) byl vytvořen inhibitorní límec pro mutanty, který potlačuje jejich schopnosti. Límec byl vytvořen Trask Industries. V roce 2010 se Xavierova škola pro nadané uzavírá. Trask Industries si totiž z něj udělalo výzkumné zařízení. X-Meni se rozpadli. Dozvídáme se také, že projekt s "léky" pro mutanty, který měl hlavní roli ve třetích X-Menech, byl rozvíjen nadále. V následujícím roku mutanti protestovali a nechtěli lék. Z toho se také dozvídáme, že "lék" byl podporován od mnoho společností, z toho byli dva Trask Industries a Yashida Industries! Dále se také dozvídáme, že v taktýž roce (2011) zaútočily Sentinelové při protestu na mutanty, z toho byl i jeden Warren Worthington III, známý jako Angel (ze třetích X-Menů), který byl při napadení zabit. V r. 2012 byli osvobozeni z tábora X 30 mutantů díky Clarice Ferguson, alias Blink (objeví se také v Budoucí Minulosti). Toto si však společnost Traska nemohla nechat líbit, proto vytvořila úplně nejnovější a nejnebezpečnější model Sentinela - Mark X. V dalších letech se dozvídáme, že byl Beast rozzuřenými prostestanty zabit . Dole v galerii také můžete nalézt fotku, ve kterém uvidíme u jeho hrobu Magneta (už v jeho futuristickém kostýmu).

A poslední kapitola našeho článku a také virální stránky, která konči u roku 2018 - Bishop (Omar Sy) zakládá první globální síť mutantského odporu, která se menuje "FREE MUTANTS".

Dole v galerii si můžete prohlédnout fotky ze stránky (+ k tomu nové fotky z Budoucí Minulosti) a také virální video, které vlastně ukazuje to, co obsahuje virální stránka.
Galerie
1962.jpg
1963.jpg
1965.jpg
1967.jpg
1972.jpg
1973.jpg
1975.jpg
3w40.jpg
1984.jpg
ipic.jpg
1988.jpg
q.jpg
b10x.jpg
1994.jpg
1996.jpg
2001.jpg
xjgs.jpg
fvcd.jpg
2009.jpg
sasd.jpg
2011.jpg
j8b5.jpg
cqma.jpg
2015.jpg
2018.jpg
r2.jpg
XPym7jy.jpg
XX_zpsa57e8755.jpg
tkoNQaf.jpg
tumblr_n3tny1Z87S1ro4cnfo1_1280_zps7decb17a.jpg
25Moments - virální video
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one