Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Důvod Xavierova chození

Napsáno 1. května 2014 | Film

Zatímco nás zpráva o tom, že se Hugh Jackman objeví v roli Wolverina naposled už v jeho třetí sólovce, nepřekvapila, tahle novina vás určitě potěší. Vyšly 2 nové klipy z X-Men: Budoucí Minulost a 4 nové TV spoty s novými záběry. Nejvíc nás ale bude zajímat klip s mladým Profesorem Xavierem (James McAvoy) a Magnetem (Michael Fassbender), v němž je konečně odhaleno, proč mladý Xavier ještě může chodit na svých nohou, když o tuto schopnost přišel už v První Třídě. Je mi jasné, že asi nikdo z vás nebude moc rozumnět, co si ti dva povídají, tak vám rovnou řeknu, co je tím hlavním důvodem: mladý Xavier používá speciální lék, který mu umožňuje znovu chodit na svých nohou, avšak kvůli tomu nemůže používat svoje mutantské schopnosti (telepatie,..). Až léčba vytrvá, Xavier znovu ztratí schopnost chodit a jeho mutantské pravomoci se mu vrátí.

No, docela dobrý důvod, uvidíme jak se s tím popere ve filmu. Také jsme se dozvěděli i pár informací o tom, co se stalo s některými postavami z První Třídy. Mladý Magneto v klipu uvádí, že Angel, Azazel, Emma Frost a Banshee jsou mrtví.

V dalším klipu uvidíme mladou Mystique (Jennifer Lawrence), která bude zřejmě mít větší roli než v původní trilogii. V klipu pod falešnou identitou se totiž dostane na konferenci Bolivara Traska (Peter Dinklage), který vytvořil Sentinely, který má lovit, nebo spíš zajmout všechny mutanty. Jak ale dobře víme, nedopadne to dobře. V klipu také uvidíte suprovou choreografii, když je Mystique prozrazena.
Klipy
TV Spoty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one