Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - další člen na palubě

Napsáno 8. ledna 2014 | Film

Nedávno jsme se mohli dozvědět, že v X-Men: Budoucí Minulost, možná se objeví na chvíli Rogue (Anna Paquin). Teď ale vypadá, že se v Budoucí Minulosti, objeví další postava z X-Menů. A bude jím Toad. Nevíte o koho jde? Jde o toho mutanta z prvního filmu, který má dlouhý, velmi dlouhý slizký jazyk, a nakonec to dostal od Storm. V prvním filmu si ho zahrál Ray Parker, avšak v Budoucí Minulosti, si jeho mladší verzi zahraje Evan Jonigkeit (fotka v galerii). Zcela neznámý herec. Takže není zcela jisté, zda bude mít vedlejší roli, či se jen na chvíli mihne. Herec je prý ze své role nadšený.

"Zjistil jsem si všechny informace o mé postavě Toada. Fandové X-Menů ví, že si ho zahrál Ray Parker v prvním filmu, ale tady jde vlastně o tom, jak začal. Je to opravdu skvělý. Estetika této postavy je velice odlišná, než kterou měl Ray Parker, ale, to je tak všechno, co vám mohu říci."

Budoucí Minulost též může představit vznik [druhého] Bratrstvo Mutantů, takže je možné, že Jonigkeit bude mít větší úlohu. Než ale zjistíme více informací, pojďme se zaměřit na další info. Podle serveru Unleash The Fanboy, se ve filmu objeví bitka mezi Colossusem (Daniel Cudmore) a Sentinelem. Není však jasné, zda se dá tomuto webu věřit, ačkoli ale prý server získal scénář, nic nevylučujme.

Též dorazila zpráva, že se X-Men: Apocalypse (2016), bude prý zaměřovat na původ (vznik) mutantů. Že bychom se mohli dočkat původu/vzniku Apocalypse nebo jiných mutantů?
Galerie
Evan+Jonigkeit+High+Broadway+Opening+Night+fya92-1FoZal.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one