Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - Čtveřice nových fotek

Napsáno 29. ledna 2014 | Film

Včera vydal Empire 25 fotek s postavami Budoucí Minulosti, a dnes vám přináším nové 4 fotky, zahrnující Wolverina, zpátky s kostěnýma drápama, Mystique, staršího levitujícího Magneta a čtveřici mladých mutantů (Iceman, Shadowcat, Sunspot, Colossus). Zítra se můžete těšit na další fotky od Empire, magazín navíc tvrdí, že se máme dočkat také nového traileru, avšak není jisté, zda je to jen lest nebo uniklá informace ze zákulisí. Bylo by ale podivné, kdybychom se traileru nedočkali, ne po uveřejněném teaseru z minulého pátku.

Dále tu máme informace ohledně Sentinela z budoucnosti. Všichni jsme viděli a byli překvapeni, co je tohle vlastně za toho finálního a velice hrozivého robota. Designer John Myhre prozradil, že je to biomechanické stvoření, jeho tělo je vytvořeno z magnetických destiček, které se může různé přeskupovat, takže se Sentinel dokáže zmenšit, jít do malých prostor a pak se zvětšit a stát se nezastavitelným. 

Podle mě docela dobrý nápad. Chci však vidět, jak to bude fungovat na plátně. Čtveřici nových fotek naleznete v galerii.
Galerie
xmdofpnewp3.jpg
xmdofpnewp4.jpg
xmdofpnewp2.jpg
xmdofpnewp1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one