Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Budoucí Minulost - 20 věcí, které jsme neviděli

Napsáno 12. července 2014 | Film

Nedávno jsme se dozvěděli, že se X-Men: Budoucí Minulost dočká rozšířené verze (tak jak to bylo u Wolverina), teď se tu objevily podrobnosti o 20 scén, které se do finálního sestřihu nedostaly. Některé scény byli ze scénáře úplně vyškrtnunty, některé byly dokonce i natočené, ale nakonec se v konečné verzi neobjevily:

1. Když Storm řídí X-Jet, starý Profesor X používá mobilní verzi Cerebra (mohli jsme jej vidět na začátku filmu), aby našel Icemana a Kitty Pryde/Shadowcat.
2. Když X-Meni (Wolverine, Storm, Xavier, Magneto) dorazí na místo, kde mají být Iceman a spol., Blink chce nenápadně jít ke skupině, ale Magneto využije svoje schopnosti a brání svoje partnery kudlou. Tato scéna byla i natočena.
 

 
3. Bishop byl jediný, který uměl zodpovědět otázky, ohledně změny minulosti. Říká, že negativní ovlivnění současného světa může ovlivnit některé z přežívajících a způsobit to, že by v alternativní ose nemuseli existovat. Bishop tak varuje Logana, že bude jediný, kdo bude ponechávat původní časovou linii, až se probudí v tom alternativním. Logan pak jenom lehce zatřese rameny.
4. Když Mystique osvobozuje mutanty z vojenské základny v Saigonu, Havok je při útěku zasažen a polapen Traskem a Strykerovými vojáky. Později se Havok objeví před útěkem testovacího prototypu Sentinela. Mystique později odhalí, že Havok zemřel, když na něm experimentovali v Trask Industries.
5. Uvězněný v Pentagonu, se vousatý Magneto posmívá jedné ochrance, který jedl nějaké ryby. Řekne mu, že cítí stopové množství železa z jídla (co ochranka měla) a jeho žaludek teď nekontrolovaně duní.
6. Mladý Xavier, Beast a Logan rekrutují 18ti-letého Juggernauta, aby jim pomohl osvobodit Magneta z vězení.
7. Mystique jde do X-Mansionu si promluvit s Xavierem, Beastem a Loganem o tom, proč ji chce Magneto zabít. V pozdějších scénách se objeví flashback na scénu z X-Men: První Třída. Má se jednat o scénu, kde Beast nabízí Mystique jeho lék na zbavení její mutace. Mystique odmítá a říká, že kdyby Beast přijal jeho přirozenou podobu, mohli by být spolu.
8.  Mutanti na celém světě jsou zatýkáni poté, co se Mystique, Beast a Magneto objeví na kameře.
9. Magneto a Rogue levitují, aby se dostali nejdál od X-Mansion.
10. Mystique změní její rozhodnutí a připojí se k Charlesovi a Beastovi. Magneto říká, že vláda mutanty nakonec najde a zaútočí na ně. Charles pak opakuje svou linii z původní trilogie: "Cítím velkou vlnu soucitu chudé duše, který přišel domů pro problémy." 
11.
Jubilee se měla objevit jako součást futuristického týmu pouze v omezené roli. Měla se objevit v akční sekvenci, která měla být podobná jako (první) scéna se Sunspotem. Původně měla zemřít tak, že jí Sentinel odstřelil proti zdi.
12. Juggernaut měl být mladý fotbalový obránce z Xavierovy školy.
13. Budoucí Xavier pomáhá svému mladému já nahlédnout do minulosti, která by zahrnovala jeho a mladou Mystique, kteří si hrajou na zahradě.
14. Iceman navrhuje Profesorovi X a Magnetovi, aby osvobodili Rogue z X-Mansionu, který je pod dohledem Sentinelů. Xavier však věří, že je mrtvá, protože nemůže dosáhnout její mysli. Iceman zase naopak věří, že je uvězněna v Cerebru, tedy na jediném místě, kam Xavierova mysl nedosáhne.
15. Storm jde hlídat Kitty a Logana poté, co se Xavier, Magneto a Iceman vydají hledat Rogue.
16. Jelikož Mystique nechce, aby jí Charles našel, pronikne do X-Mansionu za Xavierovu podobu a zničí Cerebro.
17. Scéna z alternativní budoucnosti s Rogue byla trošku dloušší. V ní se měl Iceman zeptat Rogue, zda neměla předtím bílé pruhy na vlasech.
18. Starší Beast a Mystique v alternativní budoucnosti vyučují na Xavierově škole biologii.  
19. Kitty a Colossus se při jejich výuce drželi za ruce, měla to být reference na jejich milostný vztah v komiksech.
20. Původně se v potitulkové scéně měl Apocalypse zjevit mladému Magnetovi a pak se do něj převtělit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one