Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalyse - Kandidáti na Cyclopse a Jean Grey

Napsáno 21. listopadu 2014 | Film

X-Men: Apocalypse by měl podle všech informací ukončit trilogii mladých X-Menů, kterou začala X-Men: První Třída a pokračovala Budoucí Minulostí. O třetím filmu toho víme však málo. Natáčení by mělo začít příští rok, v hlavních rolích by si měli znovu zahrát z předchozích dílech James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult a Evan Peters. Účast Hugha Jackmana jako Wolverina není vyloučená, stejně jako účast Channinga Tatuma jako Gambita (který byl oficiálně potvrzen v samostatné sólovce). Nejvíc nás ale zajímá, koho bude hrát trojice původních komiksových X-Menů, tedy Cyclopse, Jean Grey a Storm, které si v původní trilogii zahráli James Marsden, Famke Janssen a Halle Berry.
 

Podle serveru The Wrap se tu o roli Cyclopse a Jean Grey ucházejí několik herců. Mezi kandidáty na mladého Cyclopse se ucházejí nepříliš známí Ben Hardy (Eastenders), Charlie Rowe (Red Band Society) a Timothee Chalamet (Homeland, Interstellar). U kandidátek Jean Greyové je to ale zajímavější. O roli se ucházejí Chloe Grace Moretz (Kick-Ass 2), Elle Fanning (The Maleficent) a Hailee Steinfeld (True Grit).

Děj filmu se však nebude zaměřovat jenom na tuto trojici, hlavním středem filmu bude především vztah mezi Magnetem (Michael Fassbender) a Mystique (Jennifer Lawrence)!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one