Ostatní věci
POSLEDNÍ ZMĚNY

xcz_2012.jpg

X-Men: Apocalypse - Vyjádření Bryana Singera

Napsáno 14. března 2014 | Film

Nedávno se odehrál rozhovor Bryana Singera (režiséra X-Men: Budoucí Minulost) a časopisu TotalFilm, který též dnes vydal nové fotky (které naleznete v galerii). Rozhovor se týkal připravovaného filmu X-Men: Apocalypse.

"Budeme se zabývat starověkými mutanty - narodili se a existovali, před více, než tisíci lety. Ale, bude to velmi moderní film, i když, se to odehrává v osmdesátkách,... tedy, chci říct v 80. letech. Apocalypse bude mít více hromadného ničení, než cokoli jiného v jiných filmech X-Men. Je to postava, která má příběh, který umožňuje velkou podívanou.

Současně píšeme příběh. Už jsme ale připraveni jít na další krok. Dan Harris, Michael Dougherty, Simon Kinberg jsou teď u mě, zrovna pracují na scénáři. Je skvělé mít Dana a Michaela zpátky."


Film se bude zaměřovat na mladé mutanty z První Třídy, žádná zmínka o tom, že by se objevili ,,starší" postavy. Avšak, Singer řekl, že se ve filmu objeví známí mutanti v mladší podobě. Že bychom se dočkali návratu Cyclopse, Jean Grey a Storm?
Galerie
utvf.png
2qmq.jpg
6mky.png
7zbw.jpg
sav7.jpg
n8dv.png
rxxr.png
171k.png
YB4y3nK.jpg
tumblr_n2fpc8paQP1ry1f3qo5_500.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one